کوتاهی ها مردان در بر تن کردن تیپ پاییز (۶ عکس)


اشتباهات آقایان در پوشیدن لباس های پاییزی

یکی از اصول خوش لباسی این است که مطابق با فصل لباس های تان را با هم انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با لغزشات مردان در انتخاب کردن لباس های شان برای پاییز آشنا سازیم.

خوش لباسی مردانه به زمان پاییز

با تغییر فصل، ظاهر شما نیز عوض خواهد شد اما هر فصلی دانستنی هایی دارد که در لباس بر تن کردن باید به آنها دقت کنید. مواردی که در اینجا برایتان آورده ایم، باورهای اشتباهی هستند که بسیاری از مردان به آنها عمل می کنند. آنها را بخوانید و با رعایت مواردی که در اینجا به شما نقل کرده ایم، گیراتر از پیوسته در میان بدرخشید.

تمام لباس های تابستانی را جایگزین زمستانی کنید

تغییر فصل علت خوبی برای تغییر ظاهرتان است، اما این بدین معنی نیست که شما حتما باید تمام لباس های فصل های گرم سال را با لباس های متنوع زمستانی جایگزین کنید. خوب تر است چندین دست از لباس های تابستانی را نگه دارید زیرا در فصل های خنک سال، به خصوص پاییز، که هوا نه خیلی گرم و نه خیلی است، به کارتان می آیند.

به عنوان مثال در پاییز که هوا ساعتی خنک و ساعتی دیگر گرم است، خوب تر است که لباسی خنک و سبک به تن کنید، سپس یک سویشرت روی آن بر تن بکنید یا همراه با تان داشته باشید تا در صورت احساس گرما بتوانید به سادگی آنها را جایگزین کنید.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس لغزشات مردان در بر تن کردن لباس های پاییزی

لباسی خنک و سبک به تن کنید، سپس یک سویشرت روی آن بر تن بکنید یا همراه با تان داشته باشید

لباس های سبک دار بر تن نکرد

حتما شما هم شنیده اید که لباس های سبک دار را فقط باید در بهار و تابستان به تن کرد اما این قضیه صحت ندارد. در فشن شوهایی که اخیرا به اکران در آمده اند، شما قادر هستید لباس های سبک دار را نیز برای فصل های خنک سال به تن کنید، به این شرط که با رنگ دیگر تیپهایتان ست باشد. به عنوان مثال چنانچه می خواهید پیراهنی سبک دار به تن کنید، حواستان باشد که رنگ آن با رنگ سویشرت یا کتی که به تن می کنید، هماهنگی داشته باشد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس لغزشات مردان در بر تن کردن لباس های پاییزی

لباس های سبک دار را نیز برای فصل های خنک سال به تن کنید

عینک دودی تنها برای تابستان است

اهمیتی نمی دارد که در تابستان هستید یا پاییز و فصل زمستان، شما در روزهای آفتابی، به عینک دودی نیاز دارید. حتی می توان گفت آفتاب فصل زمستان از آفتاب تابستان شدیدتر و برای چشم هایتان زیان آور تر است. به همین علت خوب تر است از چشم هایتان درمقابل اشعه های آفتاب، در هر فصلی که هستید، حفاظت کنید.

علاوه بر خاصیتی که عینک دودی برای چشم هایتان تان دارد، ظاهر شما را نیز گیراتر از پیش می سازد. به عنوان مثال یک عینک دودی سیاه همراه با یک کت قهوه ای، تمام نظرها را به سمت شما جلب خواهد کرد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس لغزشات مردان در بر تن کردن لباس های پاییزی

شما در هر فصلی از سال در روزهای آفتابی، به عینک دودی نیاز دارید

چندین لایه لباس بر تن کردن، ساده است

چنانچه از سادگی گریزانید، پاییز و فصل زمستان فرصت خوبی است تا به ظاهرتان گوناگونی دهید. شما قادر هستید چندین دست لباس را روی هم بر تن بکنید اما باید به بافت و رنگ تک تک آنها دقت دارید. این مدل لباس بر تن کردن دقت و ابتکار زیادی می خواهد، زیرا چنانچه تیپهایی را که هیچ تناسبی با یکدیگر ندارند به تن کنید، نه تنها خوشگل نخواهید شد بلکه ظاهری شلوغ و در هم برهم نیز خواهید یافت.

پیوسته نخست لباس های نازک تر و سبک تر را به تن کنید. در این صورت چنانچه گرم تان شود، به راهی قادر هستید لباس های گرم تر را یکی یکی از تن تان در آورید. یادتان باشد که لباس های بلند را نیز باید روی باقی تیپهایتان به تن کنید.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس لغزشات مردان در بر تن کردن لباس های پاییزی

قادر هستید چندین دست لباس را روی هم بر تن بکنید اما باید به بافت و رنگ تک تک آنها دقت دارید

نباید در پاییز و فصل زمستان سفید پوشید

حتما آگاهی میدارید که لباس های رنگ روشن، شبیه به سفید، نور خورشید را منعکس می کنند، بدین معنی که برای فصل های گرم سال عالی اند، اما این علت قانع کننده ای برای اینکه تمام لباس های سفیدتان را از کمد در آورید و جای آن لباس های تیره به تن کنید، نیست. گاهی بر تن کردن لباس های روشن، قادر هست ظاهر شما را از این رو به آن رو کرده و در جمعی که همه رنگ های تیره به تن کرده اند، نابتان کند.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس لغزشات مردان در بر تن کردن لباس های پاییزی

گاهی بر تن کردن لباس های روشن، قادر هست ظاهر شما را از این رو به آن رو می کند

جلیقه برای شیک پوش ها نیست

احتمالا در چندین سال اخیر جلیقه مکانی در کمد لباس مردان نداشته اما سال جاری این مدل لباس بار دیگر توجه دیزاینر ها و طراحان مد را به خود جلب کرده است. بر تن کردن آن نه تنها به ظاهرتان جذابیت می دهد بلکه اندام تان را نیز به درستی حرارت خواهد داد، در حالی که دست هایتان کاملا آزاد و راحت است. خوبی جلیقه آن است که هم قادر هستید آن را با تیپ اصیل و هم با تیپ اسپورت، انتخاب کنید.

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس لغزشات مردان در بر تن کردن لباس های پاییزی

خوبی جلیقه آن است که هم قادر هستید آن را با تیپ اصیل و هم با تیپ اسپورت، انتخاب کنید

***براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد***

نگارنده: كامبيز د.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای درگه اسلام پناه تو گشاده
««« »»»
بر روی زمين روزنه جان و در دل

کوتاهی ها مردان در بر تن کردن تیپ پاییز (۶ عکس)

TT / 288 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال