نشست رئیس فرقه بهره علوی با رئیس و مسئولان دانشگاه ادیان


نشست رئیس فرقه بهره علوی با رئیس و مسئولان دانشگاه ادیان

سرپرست فرقه بهره علوی با وجود در دانشگاه ادیان و مذاهب در جلسه ای علمی به شناسایی این فرقه توجه کرد.

تصویر و عکس نشست سرپرست فرقه بهره علوی با سرپرست و مسئولان دانشگاه ادیان

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری«حوزه»، حاتم زکی الدین داعی مطلق فرقه بهره علوی در رأس هیئتی شامل محمد نورالدین شخص سوم فرقه، دکتر ذوالقرنین حکیم الدین، سرپرست العلما و چندین تن دیگر از بزرگان این فرقه در دانشگاه ادیان و مذاهب وجود کشف کردند و با حجت الاسلام والمسلمین نواب سرپرست و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب ملاقات و مکالمه کردند.

بر اساس این گزارش: در این ملاقات طرفین برای همکاری های تحقیقی و تحقیقاتی از قبیل تبادل منابع مخطوط و مطبوع و نگارش مشترک کتاب برای شناسایی علمی فرقه های گوناگون اسماعیلیه اعلام آمادگی کردند.

این هیئت هندی که از شهر برودا در ایالت گجرات به مرکزیت احمدآباد در دانشگاه ادیان وجود کشف کرده بودند از کتابخانه مرکزی نیز بازدید کردند. ایشان در این ملاقات خواستار همکاری های علمی نظیر تبادل کتب شدند.

بعد از بازدید از کتابخانه حاتم زکی الدین در جلسه ای علمی در میان اساتید و دانشجویان دانشگاه به شناسایی فرقه بهره علوی توجه کرد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال