مسیر های پیشگیری از از دلزدگی شوهران از همسرانشان


راه های جلوگیری از از دلزدگی شوهران از همسرانشان

شوهران و دلزدگی از همسرانشان
شما هم بسیاری از همسرهایی را که از ازدواج خسته و ناامید شده اند را نگاه کرده اید و اگه مزدوج نشده اید تمایلی به این امر ندارید. اما آگاهی بدارید که همسرداری اصولی دارد که احتیاج به مهارتهای هر دو نفر دارد و اگه حتی یک نفر از آنها غفلت کند و یا لغزش در این امر شود حیات برای هر دو نفر آنها خسته کننده و ناخوشایند می شود. در این گزارش به عواملی توجه میکنیم که مانع از دلزدگی مردان از زوج ها خود می گردد؛ با ما در ادامه مطلب همراه شوید:

شوهر خود را شاد کنید

وقتی شما مهم‌ترین آدم حیات او هستید و بیشتر از هر کسی با او وقت می‌گذارید، پس برای نشاط و مسرت او تلاش کنید. با هدیه ، شاخه گل، تهیه خوراکی ی محبوب او، خود آرایی، آراستگی، مهربانی، همدردی و همذات پندری و… سعی در خوشحال کردن و نشاط او داشته باشید.

اگه حیات مشترک را به یک کار اداری با تکالیف معلوم و زمان و جا معلوم مبدل کنید ، خیلی زود همسرتان را از دست می‌دهید. پس تلاش کنید که طراوت حیات را حفظ کنید.

لجاجت و مشاجره نکنید

شما نباید در رابطه با مشکلاتتان مشاجره و دعوا کنید یا این که با بگوومگو حرف خود را به کرسی بنشانید. آسایشتان را حفظ کنید و با ملایمت در وقتی عالی

با شوهر خود حرف زنید.

نقاط ضعف و نقاط مثبت شوهر خود را تشخیص دهید

نقاط ضعف و نقاط قوت خود و همسرتان را یابید. با جهان مردانه بیشتر آشنایی پیدا کنید.

تکالیف خود را به خوبی به انجام رسانید

تکالیف و مسئولیت‌های خود را به خوبی انجام ‌دهید. همیشه محیط منزل و پیرامون را نظیف و مطهر نگاه دارید و به پاکی تیپها و اتوکشی آنها اهمیت بدهید.

توانایی طلب نباشید

قدرت‌طلبی نکنید و احساس حقارت و ناکامی را بر شوهر خود تحمیل نکنید.‌

توقع‌های غیرمنطقی نداشته باشید

توقع‌های غیرمنطقی از شوهر خود نداشته باشید، با داشته ها و نداشته های یکدیگر بسازید.

درپی تمجید و تمجید نباشید

همیشه درپی جلب توجه و تاییدهای غیرضروری از سوی شوهرتان نباشید،

بزرگ شده اید.

با رفتار و کلام خود آرامش را به شوهرتان هدیه کنید

احساسات شوهر خود را جریحه‌دار نسارید و او را عصبانی نکنید. نگاه بکنید چه چیزهایی او را اذیت می‌دهد و چه رفتارهایی او را خوشحال می‌کند.

به او نیز حق بدهید

قرار نیست همیشه حق با شما باشد.

به او دقت دارید

تازمانی که همسرتان توجه شما نسبت به خودش را می‌بیند عاشق شما می‌ماند و در این حیات احساس امنیت می‌کند.

قرار نیست شما یک روزه خود را اصلاح کنید یا تغییردهید. به مرور زمان و همیشه به دنبال سازش با همسر خود باشید و آگاهی بدارید حیات زناشویی، همانند پروردن گل‌های باغچه است. هر روز می‌بایست به گل‌ها رسیدگی کرد و مواظب آنها بود تا شاداب و سرحال به رشد خود ادامه دهند، در حالی که وقت قرار ندادن، دقت نداشتن و غافل شدن از گل‌ها، موجب پژمرده‌ شدن آنها می‌شود.

نشریه پزشکی مادر

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال