نکات تفاوت نظر درباره سرمایه گذاری MTN در هم میهنانمان نت


موارد اختلاف نظر درباره سرمایه گذاری MTN در ایرانیان نت

رییس سازمان تنظیم قوانین ارتباطات رادیویی از قصد MTN برای سرمایه گذاری در اپراتور فیبر نوری کشورمان گزارش کرد.
علی اصغر عمیدیان در خصوص واپسین حالت برنامه ایرانیان نت یا اپراتور فیبر نوری بیان کرد: طبق واپسین جلسه ها کمیسیون تنظیم قوانین ارتباطات رادیویی ۱۰ نگاه درباره این سبک داشت که از میان این شمار در هشت نکته با ایرانیان نت به تفاهم رسیدیم، اما بر سر دو نقطه اختلاف نگاه حضور دارد.
معاون وزیر ارتباطات در تشریح این دو نکته نقل کرد: نکته اولی که ما قطعا ما با آن مخالفت کرده و امکانی برای موافقت با آن حضور ندارد، بحث انحصار FTTC بود که در این خصوص شرکت ایرانیان نت می درخواست این انحصار را در اختیار داشته باشد، اما ما تاکید داریم باید این امکان در اختیار همگان قرار گیرد.
وی بحث دوم را به بحث تعرفه گذاری مربوط آگاهی داشت و اضافه کرد: در خصوص تعرفه نیز توصیه اپراتور فیبر نوری آن است که تعرفه ها بین ایرانیان نت، ۱۷ اپراتور FCP و مخابرات تنظیم شود، اما نگاه ما بر آن است که باید تعرفه از سوی رگولاتور و براساس شرایط بازار تعیین شود که حال این موضوعات را در جلسات آتی نکته وارسی مجدد خواهیم گذاشت.
عمیدیان در رابطه با تمدید زمان انحصار اپراتور فیبر نوری نیز توضیح داد: کمیسیون فرصتی برای مذاکرات به اپراتور فیبر نوری داد تا تعیین وظیفه کند اکنون نیز ایرانیان نت در این بازه وقتی قرار دارد و در حال مذاکره است.
رییس سازمان تنظیم قوانین ارتباطات در پاسخ به پرسش دیگر مبنی بر نبود سرمایه گذاری سهامداران این شرکت، بیان کرد: این شرکت اقدام به جذب سرمایه گذار خارجی کرده است، حال نکته آن که دوره محافظت معمولا براساس عملکرد تعیین شده و این بحث نیز بستگی به سرمایه گذاری دارد. البته باید توجه داشت که زمان پروانه قابل تمدید است، اما دوره محافظت براساس عملکرد است.
وی نقل کرد: با توجه به اینکه MTN به عنوان سرمایه گذار خارجی اپراتور فیبر نوری وارد عمل شده و این شرکت در کشور نیز پول داشته و آماده سرمایه گذاری است، برهمین اساس کمیسیون به ایرانیان نت این مجوز را داد تا برای مدتی مذاکرات خود را دنبال کند اکنون نیز مذاکرات این شرکت در مراحل نهایی قرار دارد.

***پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست***

نگارنده: بهنام ذ.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خرد که قيد مجانين عشق می‌فرمود
««« »»»
به بوی سنبل زلف تو گشت ديوانه

نکات تفاوت نظر درباره سرمایه گذاری MTN در هم میهنانمان نت

TT / 59 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال