جاسوسی پشت نقاب اقتصاد/ همسر مجری BBC فارسی در تهران چه می کند؟ + تصاویر


جاسوسی پشت نقاب اقتصاد/ همسر مجری BBC فارسی در تهران چه می کند؟ + تصاویر

خبرگزاری فارس: جاسوسی پشت نقاب اقتصاد/ همسر اجراکننده BBC فارسی در تهران بزرگ چه می‌کند؟ + تصاویر

رعنا رحیم‌پور، اجراکننده بی‌بی‌سی فارسی و مروج ازدواج سفید که عکس‌های متعددی در فضای مجازی با آقایان گوناگونی تحت عنوان «دوست» دارد تلاش می‌کند پدر فرزندش را همچنان پوشاند، اما همسر رحیم‌پور در تهران بزرگ چه می‌کند؟!

خبرگزاری فارس – گروه جامعه: رعنا رحیم پور اجراکننده و کارمند بخش فارسی تلویزیون دولتی بریتانیا (BBCPersian) که سال گذشته مسئله ممانعت از وارد شدن وی به خاک ایالات متحده به خاطر تصویب محدودیت های خاص برای اتباع ایرانی بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت، علی رغم اعلام خبر ازدواج خود، تاکنون به دلایلی نامعلوم از افشای هویت همسرش خودداری می کرد!


تصویر و عکسی که بعنوان پدر فرزندش انتشار داد

BBC Persian مدام مروج ازدواج سفید درمیان جوانان بوده و بی قید و بندی در حیات را تعلیم داده است، رعنا رحیم پور مصداق آشکار آن است که تصاویر متعددی از وی با آقایان گوناگونی در فضای مجازی و شبکه های مجازی انتشار داده شده است. رحیم پور، خود را در این تصاویر در حال «دوست بازی» عنوان کرده است.

اما به تازگی اسنادی حاصل شده که دلیل امتناع وی از شناسایی “همسرش” معلوم می شود!

در ماه های اخیر اخبار متعددی از وجود فعالان اقتصادی خارجی به دستاویز انعقاد معاهده های تجاری با شرکت های داخلی در رسانه ها منتشر می گردد اما وجود برخی اشخاص در قالب این هیأت های تجاری در درون کشور و وجود در مراکزی غیر مرتبط با حوزه فعالیت آنها، نمایان میکند برنامه هایی در پشت صحنه این رفت و آمدها وجود دارد و مسائل اقتصادی و سرمایه گذاری تنها پوششی برای آنها است.

یکی از این شرکت هایی که در ماه های اخیر به شدت در تلاش برای تعلیم جذب سرمایه و خدمات مشورتی به شرکت های تبلیغاتی است، شرکت فِدِلِتی اینترنشنال (FIDELITY INTERNATIONAL)است.

در دو سال اخیر مدیر بخش خاورمیانه این شرکت بارها به ایران سفر کرده و در جلسات متعددی که از سوی برخی اشخاص مرتبط با خارج از کشور هماهنگ شده، وجود یافته است.


دومینیک هربرت مدیر بخش خاورمیانه این شرکت که مسلط به زبان های عربی و فرانسه و آشنا به زبان فارسی است

اما مورد قابل تأمل در رفت و آمدهای این فرد به ایران این است که وی اقدام به وجود در محافلی می کند که اصولا رابطه ای با حوزه فعالیت وی نداشته، تلاش برای برقراری رابطه محبت آمیز با هنرمندان ایرانی را می شود یکی از این مسائل مشکوک برشمرد!


عکس یادگاری مدیر بخش خاورمیانه شرکت انگلیسی از وجود در مهمانی هنرمندان کشورمان

حالا احتمالا باحال باشد که آگاهی بدارید این فرد یعنی دومینیک هربرت همان فردی است که اجراکننده شبکه BBC Persian سعی در مخفی کردن هویت وی به عنوان همسر خود دارد!

اکنون با توجه به افشای این مسأله، احتیاج است مسئولان به این سوالها پاسخ دهند:

۱_ با توجه به تشدید تلاش غرب و عوامل آن برای نفوذ در ایران، چه کسانی اقدام به فراخوان از این اشخاص به درون از کشور کرده اند؟

۲_ لغزش کدام نهاد یا سازمانی ایجاب کرده است تا جاسوسان و عوامل سرویس های امنیتی غربی به این راحتی وارد کشور شوند؟

۳_ اهداف عمده مسافرت های متعدد این فرد به ایران چه بوده است؟

۴_ دلیل علاقه مندی وی به وجود در محافلی شبیه به مراسمهای هنرمندان و… چه است و آیا واقعا این ارتباط گیری با آنها در جهت جذب هنرمندان کشورمان و کشاندن آنها به مسیری بر خلاف منافع ملی بوده است؟

۵_ با توجه به ضربه خوردن شبکه نفوذ BBC Persian در کشور (برج آبان سال ۹۴) و دستگیری برخی عوامل ضد انقلاب در رسانه های داخلی، آیا واقعا در پشت صحنه ارتباط گیری همسر اجراکننده شبکه دولتی بریتانیا با برخی محافل داخلی، برنامه ای در جهت احیای ساختار منهدم این شبکه در حال پیاده شدن است؟

در گزارش های بعدی جزئیات تازه ای از سوابق و فعالیت های همسر اجراکننده BBC Persian در درون کشور انتشار داده خواهد شد.

**با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز**

نگارش: فرهاد ر.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست
««« »»»
کلاه داری و آيين سروری داند

جاسوسی پشت نقاب اقتصاد/ همسر مجری BBC فارسی در تهران چه می کند؟ + تصاویر

TT / 130 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال