بازیکنان سپیدرود لباس گرم ندارند/به خاطر بی پولی از جام حذفی کنار کشیدیم


بازیکنان سپیدرود لباس گرم ندارند/به خاطر بی پولی از جام حذفی کنار کشیدیم

خبرگزاری فارس: بازیکنان سپیدرود تیپ گرم ندارند/به دلیل بی‌پولی از جام حذفی کنار کشیدیم

سرمربی تیم ورزش فوتبال سپیدرود رشت گفت: فصل سرما رسیده و بازیکنان ما تیپ گرم ندارند.

علی نظرمحمدی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با صدرنشینی سپیدرود در لیگ یک با پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: نفت مسجدسلیمان تیم جوان و دونده ای است. به جدول لیگ و جایگاه این تیم توجهی نکنید. آنها تیم بسیار خوبی هستند هر چندین در ملاقات با ما اتوبوسی پاسداری کردند و پرسینگ را به درستی به انجام رساندند اما در نیمه دوم با روش های ما توانستیم به گل برسیم. موقعیت های گلزنی دیگری را هم داشتیم که از دست دادیم. اگه در زدن ضربات پایان دقت می کردیم قادر میبودیم بیش از یک گل بزنیم. این باخت هیچ چیز از ارزش های نفت مسجدسلیمان و سرمربی برش سهراب بختیاری زاده کاهش نمیدهد. آنها تاوان جوانی خود را می دهند.

وی در رابطه با این که افسوس کناره گیری از جام حذفی را می خورد یا نه، گفت: افسوس گذشته را خوردن نا خوشی ای را دوا نمی کند. در آن مقطع بازیکنان ما به دلیل آن که پولی نگرفته بودند حضور نداشتند برای تیم بازی کنند. در حال حاضر هم ما ابتدایی ترین امکانات را نداریم. فصل سرما رسیده و بازیکنان سپیدرود حتی تیپ گرم هم ندارند. بارش ها شروع شده و بازیکنان ما اورکت و بادگیر ندارند. حضور در جام حذفی در همان لحظه فقط معضلات ما را دوچندان می کرد.

نظرمحمدی در رابطه با حالت مالکیت باشگاه گفت: امیدواریم که به زودی وضع مالکیت باشگاه معلوم شود. من فقط باید از هواداران پرشورمان تشکر کنم که در گرما و سرما مدام پشتیبان تیم بودند و سپیدرود را تنها قرار ندادند.در بازی با نفت مسجدسلیمان هم در زیر بارش سیل آ سای باران ۹۰ دقیقه تیم را تشویق کردند که از آنها ممنون هستیم.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد****

نگارش از: دل انگيز خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فدای پيرهن چاک ماه رويان باد
««« »»»
هزار جامه تقوا و خرقه پرهيز

بازیکنان سپیدرود لباس گرم ندارند/به خاطر بی پولی از جام حذفی کنار کشیدیم

TT / 59 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال