قوچان نژاد: در نیمه اول برتر از فاینورد بودیم


قوچان نژاد: در نیمه اول برتر از فاینورد بودیم

ملی پوش ایرانی تیم هیرنوین با اظهار رضایت از تساوی برابر فاینورد در بازی هفته یازدهم اردویژه هلند تاکید کرد که تیمش در نیمه اول برتر از حریف مطرح خود بود.

عکس   قوچان نژاد: در نیمه اول برتر از فاینورد بودیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین امشب در خانه تیم فاینورد، صدرنشین اردویژه هلند به نتیجه تساوی دو بر دو دست یافت و رضا قوچان نژاد، زننده گل اول تیمش در دقیقه ۶ بود.

ملی پوش ایرانی تیم هیرنوین در خصوص این بازی به سایت باشگاه هیرنوین گفت: فکر می کنم حتی تماشاگران بی طرف هم از این بازی به طور مطلق لذت بردند و خوشحال بودند. هر دو تیم فاینورد و هیرنوین بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و احساس کردم که ما در نیمه اول برتر از حریف بودیم. البته فاینورد با نتیجه پیروزی دو بر یک به رختکن رفت که عامل اصلی آن تسلط و کنترل بر توپ بود.

رضا قوچان نژاد در ادامه اظهار داشت: ما شروع بازی را بسیار خوب هدایت می کنیم و در پایان بازی تخلیه کامل انرژی بازیکنان هیرنوین نمایان است. باید همواره از توان زیادی برخوردار باشیم و در بازی برابر فاینورد فشارهایی نیز از بیرون نیز ایجاد شد، اما دچار استرس نشدیم. توانستیم در نیمه دوم با گل آربر زنلی به نتیجه تساوی برسیم و کسب یک امتیاز برابر فاینورد هم غنیمتی است.

___________________________________

تهیه و تدوین : فريبا آ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بار غمی که خاطر ما خسته کرده بود
««« »»»
عيسی دمی خدا بفرستاد و برگرفت

قوچان نژاد: در نیمه اول برتر از فاینورد بودیم

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال