شمارگان «آوای ری» دو رقمی شد


شمارگان «آوای ری» دو رقمی شد

خبرگزاری فارس: شمارگان «آوای ری» دو رقمی شد

دهمین شماره دوهفته نامه “آوای ری” به دست خوانندگانش در جنوب استان تهران رسید.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد در جنوب استان تهران به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، دهمین شماره دوهفته نامه “آوای ری” به دست خوانندگانش در جنوب استان تهران رسید.

این شماره از نشریه “آوای ری” در هشت صفحه تمام رنگی، اخبار و رویدادها مهم شهرستان ری و حومه از جمله سخنان معاون استاندار و فرماندار مخصوص شهرستان ری در رابطه با شوراهای اسلامی و سخنان سرپرست کل سازمان مالیاتی کشور در نشست اصناف ری را انتشار داده است.

گفتنی است، از اصلی ترین اخبار این شماره از نشریه می شود به شناسایی بخشدار فشافویه، شاهکار سازنده ای دنیا پاتق معتادان، مسابقات قهرمانی ورزش تکواندو در شهرستان ری، بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار و پل های ثامن در ناحیه ۱۵، کسب مقام نخست توسط روابط عمومی فرمانداری ری در استان تهران، تجلیل از مقام استاد میرزا غلامرضا اصفهانی خوشنویس شهیر ایرانی و نشست هم فکر کنی ستاد بزرگ داشت هفته کتاب و کتابخوانی اشاره کرد.

همچنین ده ها خبر، گزارش و گفت و گو با موضوعات فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی از شهرستان ری و حومه در شماره دهم، تنها نشریه محلی شهرستان ری منعکس شده است.

«آوای ری» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مرتضی فغانی و سردبیری رضا فغانی، به عنوان تنها نشریه محلی شهرستان ری در قطع نشریه ای و هشت صفحه تمام رنگی چاپ می شود.

***********************************

متن از : فرشاد ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قد همه دلبران عالم
««« »»»
پيش الف قدت چو نون باد

شمارگان «آوای ری» دو رقمی شد

TT / 47 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال