آتش سوزی در کارخانه دستمال کاغذی در فیروزکوه/ حریق مهار شد


آتش سوزی در کارخانه دستمال کاغذی در فیروزکوه/ حریق مهار شد

خبرگزاری فارس: آتش‌سوزی در کارخانه دستمال کاغذی در فیروزکوه/ حریق کنترل شد

آتش‌سوزی در کارخانه دستمال کاغذی در شهرک صنعتی امیریه فیروزکوه کنترل شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی شهرداری فیروزکوه، آتش سوزی در کارخانه دستمال کاغذی در فیروزکوه با تلاش آتش نشانان کنترل شد.

محرابیان، فرمانده ایستگاه آتش نشانی فیروزکوه نقل کرد: به محض کسب خبر، عوامل آتش نشانی در محل آتش سوزی واقع در شهرک صنعتی امیریه مستقر شدند و عملیات اطفای حریق را آغاز و آتش را کنترل کردند.

وی همچنین اظهار داشت: هر چندین ارائه خدمات به صنایع مستقر در شهرک صنعتی امیریه از تکالیف شهرداری نیست؛ اما این واحد به دلیل حس انسان محبت آمیز با مدیریت شهرک شراکت کرده است.

سرپرست ایستگاه آتش نشانی فیروزکوه تأکید کرد: شهرک علی دره دارای ایستگاه و تجهیزات آتش نشانی بوده و مسؤولان و متولیان امر باید نسبت به فعالیت آتش نشانی شهرک توجه مخصوص داشته و عموم صنایع و واحدهای مستقر در شهرک متأسفانه فاقد هرگونه استانداردهای اولیه مطمئنی بوده که در این راستا هم توجه مسؤولان امر را می طلبد.

محرابیان با اشاره به میزان خسارات وارده نقل کرد: کارشناسان آتش نشانی در حال وارسی دلایل و میزان خسارت مالی بوده که متعاقباً اعلام خواهد شد.

در سنوات گذشته هم آتش سوزی در یکی از واحدهای محصولی شهرک مذکور به وقوع همیشه بود که با اقدام به موقع عوامل آتش نشانی شهرداری فیروزکوه و اعزام مدد از شهرهای هم جوار آتش سوزی کنترل شد.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد

گردآورنده: رويا ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما درس سحر در ره ميخانه نهاديم
««« »»»
محصول دعا در ره جانانه نهاديم

آتش سوزی در کارخانه دستمال کاغذی در فیروزکوه/ حریق مهار شد

TT / 40 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال