دشمن به دنبال خاموش کردن نور الهی در ایران است


دشمن به دنبال خاموش کردن نور الهی در ایران است

خبرگزاری فارس: دشمن درپی خاموش کردن نور الهی در کشورمان است

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: دشمن درپی خاموش کردن نور الهی در کشورمان اسلامی است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از همدان، آیت الله العظمی غیاث الدین طه محمدی شامگاه یکشنبه در مهمانی دهه سوم محرم بیان کرد: انسان های روی زمین را از چندین نگاه شبیه به خوشبخت و بدبخت و نور و ستمت می توان دسته بندی کرد.

وی اضافه کرد: نور بر دو نوع مادی و معنوی است که نور معنوی را نمی شود به چشم نگاه کرد و انسان های درخشان را می توان از سخن نقل کردن و البته رفتار آنان درک کرد نظیر سردار شهید همدانی که یک پارچه نور بود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان این که برخی از انسان ها یکپارچه خیر و برخی شر هستند، تصریح کرد: در قرآن مجید بارها لغت نور تکرار شده است که همان نور معنوی، تقوا، ایمان و فضیلت است.

وی با اشاره به این که کارهای خوب نور و گناه تاریکی به وجود می آورد، ادامه داد: هر عبادت و کار خیر تاثیر و نور ویژه به خود دارد و اشخاص متخصص متوجه می شوند.

محمدی خاطرنشان کرد: یکی از سازندگی های باابهت عاشورا این است که انسان هایی که وارد صحنه عزاداری امام حسین(ع) می شوند به آهستگی از عالم تاریکی خارج و به عالم نور وارد می شوند به طوری که آمار گناهان و جرائم در جامعه در این ماه کاهش کشف میکند.

وی با بیان این که محبت کردن به بچه نور است و پدر و مادری که به فرزندان خود مهر می ورزند؛ بهشتی هستند، گفت: زمانی اشخاص در زمان بچگی محبت می نگاه کنند در آینده عقده ای نمی شوند و در جامعه به درستی میزیند.

نماینده مردمان استان همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که افرادی که نماز به جا نمییاورند در تاریکی مطلق قرار دارند، بیان کرد: به صرف علم، نور به وجود نمییاید به این علت که حتی پژوهشگری هستند که در جهالت قرار دارند.

وی با بیان این که دشمنی با جمهوری اسلامی به خاطر وجود نور خدا بوده و همه می خواهند نور خدا را خاموش کنند، اضافه کرد: آنهایی که نور بکارند در قیامت نور و افرادی که تاریکی کاشتند، تاریکی درو می کنند.

محمدی تصریح کرد: بازار عاشورا، بازار خرید و به فروش رسان نور است و هنرمندان قرار می داری چون شهید همدانی هستند که از این بازار نور تهیه کردند.

–لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد–

گردآورنده : آريامنش ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سايه طوبی و دلجويی حور و لب حوض
««« »»»
به هوای سر کوی تو برفت از يادم

دشمن به دنبال خاموش کردن نور الهی در ایران است

TT / 92 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال