قبور ذخیره بهشت محمدی سنندج ساماندهی می شوند


قبور ذخیره بهشت محمدی سنندج ساماندهی می شوند

خبرگزاری فارس: قبور ذخیره بهشت محمدی سنندج ساماندهی می‌شوند

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری سنندج از ساماندهی قبور ذخیره در بهشت محمدی گزارش کرد و گفت: سند این قبور در سامانه این سازمان به تصویب رسانده خواهد شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سنندج، توفیق سرفراز یکشنبه شب در مکالمه با خبرنگاران با بیان این که یکی از معضلات بهشت محمدی کمبود زمین برای احداث قطعات تازه است، بیان کرد: قطعات کهنه این آرامستان در سنوات گذشته توسط شهروندان به عنوان قبور ذخیره قبل تهیه کرد شده است.

وی از ساماندهی قبور ذخیره در بهشت محمدی گزارش کرد و گفت: با هدف جمع آوری اطلاعات مالکان این قبور و همچنین ثبت سند آن در سامانه عملیات ساماندهی قبور ذخیره در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

سرفراز عنوان کرد: شهروندان که در سالیان گذشته اقدام به تهیه کرد قبور نگه داشته اند، قادر هست تا انتها آبان جاری با در دست داشتن سند قبر به واحد پذیرش سازمان آرامستان ها مراجعه کرده و نسبت به ثبت آن در سامانه اقدام نمایند.

وی یادآور شد: تا سال ۹۲ امکان تهیه کرد قبور ذخیره موجود بود ولی از آن تاریخ به بعد، تهیه کرد قبور ذخیره در این آرامستان ممکن نیست.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری سنندج در انتها هم شمار متوفیان مهرماه امسال در سنندج را ۱۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: از این شمار متوفی، ۴۸ نفر خانم و ۵۲ نفر مرد بوده اند.

— براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارنده : بهار ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ندارم دستت از دامن بجز در خاک و آن دم هم
««« »»»
که بر خاکم روان گردی به گرد دامنت گردم

قبور ذخیره بهشت محمدی سنندج ساماندهی می شوند

TT / 52 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال