رصد لحظه به لحظه دشمنان در خلیج فارس/حرکتی از چشم تیزبین سپاه پنهان نمی ماند


رصد لحظه به لحظه دشمنان در خلیج فارس/حرکتی از چشم تیزبین سپاه پنهان نمی ماند

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه پاسداران گفت:نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر آب‌های خلیج فارس اشرافیت کاملی دارند و آمریکا‌ئی‌ها نیز این قدرت دفاعی نیروی دریایی ایران را درک می‌کنند.

عکس   رصد لحظه به لحظه دشمنان در خلیج فارس/حرکتی از چشم تیزبین سپاه پنهان نمی ماند

سردار علی رزمجو در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز،بابیان اینکه توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در سطح بسیار خوبی قرار دارد اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه پاسداران با داشتن انواع و اقسام شناورهای هجومی، موشک انداز، سامانه های پهباد و بالگرد، هواپیما و یگان های تفنگدار یک توان بسیار مناسبی را برای دفاع از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در آب های نیلگون خلیج فارس به وجود آورده است.

وی افزود: امروز استقرار نیروی دریایی سپاه در جزایر و سواحل؛ استقراری با ویژگی های دوران دفاع مقدس است به طوری که یگان های مستقر در سواحل با تلاش نیروهای روحانی، بسیجی، سرباز و پاسدار مانند دوران دفاع مقدس در حال فعالیت هستند.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه پاسداران تصریح کرد: تمامی نیروهای حاضر در بخش های دریایی سپاه پاسداران با توکل برخداوند، توسل به انبیاء الهی و ولایت مداری جزایر جمهوری اسلامی ایران را به یک دژ شکست ناپذیر تبدیل کرده اند.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه با انجام گشت های شبانه روزی در اعماق خلیج فارس عرصه را بر بیگانگان تنگ کرده ، گفت: رزمایش ها، تیراندازی ها، تجهیزات کارآمد به همراه نیروی انسانی متعهد و مومن توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در منطقه استراتژیک خلیج فارس را افزایش داده و همین عامل سبب شده که قدرت دریایی ایران به یک قدرت شکست ناپذیری تبدیل شود.

سردار رزمجو افزود: آمریکائی ها توان دفاعی و قدرت بالای نیروی دریایی ایران را درک می کنند و نیروی دریایی سپاه پاسداران نیز با اشرافیت کامل اطلاعاتی و آمادگی های عملیاتی امنیت مناسبی را در خلیج فارس برقرار کرده و تمامی مجموعه فعالیت های دشمنان نیز توسط نیروهای ایرانی رصد می شوند.

وی با اشاره به تهدیدات برخی از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: یگان های آمریکایی مستقر در آب های خلیج فارس به طور مرتب در سطح و بالای سطح دریا رصد می‎شوند و به طور کلی نیروی دریایی سپاه با برخورداری از نیروی انسانی و تجهیزات کامل؛ آماده پاسخگویی به هر نوع تهدید از جانب دشمنان انقلاب اسلامی است.

سردار رزمجو فعالیت های دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران در دریا را ارتقا توان بازنگری و ایجاد امنیت پایدار عنوان کرد و گفت: در صنایع دفاعی، مراکز طراحی، ساخت و تولید انواع و اقسام شناورها و سامانه های موشکی پروژه هایی در دست اقدام است که به امید خدا در آینده نزدیک این پروژه ها بر توان بازدارندگی، ارتقا امنیت پایدار جمهوری اسلامی و آب های خلیج می افزایند.

*****************************************

مطلب از : سودابه ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وصال دولت بيدار ترسمت ندهند
««« »»»
که خفته‌ای تو در آغوش بخت خواب زده

رصد لحظه به لحظه دشمنان در خلیج فارس/حرکتی از چشم تیزبین سپاه پنهان نمی ماند

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال