۷۵ درصد از مردم دنیا با موبایل به فضای مجازی متصل می شوند


۷۵ درصد از مردم جهان با تلفن همراه به اینترنت متصل می شوند

در حالی که تا چندین سال پیش عموم کاربران فضای مجازی از رایانه های شخصی برای این کار بهره میگرفتند، شرایط به نفع کاربران گوشی های هوشمند به سرعت در حال تحول است.
از راه رسیدن فضای مجازی اشیا و اتصال اکثر ابزار و لوازم موجود در محیط حیات انسان شمار ابزار قابل اتصال به جهان مجازی را به نحو گیراای زیاد کرده است، اما اصلیترین ابزاری که هم اکنون برای اتصال به فضای مجازی و بهره گیری از آن به کار می رود گوشی های هوشمند است و این روند در سال های آتی نیز ادامه کشف میکند.
گزارش تازه کانون Zenith نمایان میکند در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۰ درصد از کاربران فضای مجازی از گوشی خود بدین منظور بهره میگرفتند، اما این رقم در سال ۲۰۱۶ میلادی با رشدی خیره کننده به ۶۸ درصد افزایش کشف کرده و بر اساس پیشگوییهای Zenith این رقم در سال ۲۰۱۷ به ۷۵ درصد افزایش کشف میکند.
بر همین اساس در حال حاضر از هر چهار دقیقه بهره گیری از فضای مجازی سه دقیقه از آن از طریق گوشی های هوشمند و دیگر ابزار الکترونیک قابل حمل شبیه به تبلت ها صورت می گیرد. این رقم کماکان افزایش کشف خواهد کرد و در سال ۲۰۱۸ به ۷۹ درصد می رسد. بنابراین طی بازه وقتی شش ساله از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۸ شاهد دو برابر شدن بهره گیری از فضای مجازی همراه هستیم.
بر اساس گزارش Zenith بیشترین میزان بهره گیری از فضای مجازی موبایلی با رقم ۸۵ درصد، مربوط به اسپانیاست. هنگ کنگ با ۷۹ درصد و کشور چین با ۷۶ درصد در رتبه های بعدی هستند و ایالات متحده با ۷۴ درصد در رتبه چهارم است. کشور هند وایتالیا هم با کاربرد ۷۳ درصدی به طور مشترک در رتبه پنجم هستند.
پیش بینی ها حاکیست در سال ۲۰۱۸ هنگ کنگ با کاربرد ۸۹ درصدی فضای مجازی همراه در رتبه نخست باشد و کشور چین و اسپانیا با ۸۷ و ۸۶ درصد رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دهند. ایالات متحده و ایتالیا هم با استفاده ۸۳ درصدی رتبه چهارم و کشور هند با ۸۲ درصد در رتبه پنجم خواهد بود.

****انتهاي مطلب****

نگارش از : كوروش م.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل گفت وصالش به دعا باز توان يافت
««« »»»
عمريست که عمرم همه در کار دعا رفت

۷۵ درصد از مردم دنیا با موبایل به فضای مجازی متصل می شوند

TT / 76 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال