"آپ" مسیر را برای شرکتهای علم بنیان هموار کرد


"آپ" راه را برای شرکتهای دانش بنیان هموار کرد

راحت توجه کرد راه را برای سایر شرکتهای دانش بنیان هموار کرده است و این امید را در دل سایر شرکتهای این حوزه ایجاد کرده است که آینده روشنی خواهند داشت.
راحت توجه کرد که با نماد آپ در بازار بورس شهر تهران عرضه شد و در دسترس مردمان قرار گرفت جزو شرکتهای موفق فعال در حوزه توجه کرد الکترونیک است که تحت مدیریت اختصاصی فعالیت خود را از سال ١٣٨٨ شروع کرده و اینک به عنوان کامیابترین استارتاپ کشور قادر بوده حین سپری کردن مراحل رشد و مطرح شدن به عنوان رهبر توجه کرد موبایلی کشور، به عنوان یک شرکت سودآور در دسترس عموم مردمان قرار گیرد.
به فروش رسان سهام راحت توجه کرد در ٤٠ ثانیه توانست رکورد خوبی را در عرضه سهام از خود به جا قرار داده و این نشان از استقبال گسترده خریداران این سهم است.
طی گزارشی که از روابط عمومی بورس اوراق پر بها شهر تهران انتشار داده شده است ٦٤١٦٤ کد معاملاتی خریدار سهم راحت توجه کرد با نماد آپ بوده اند که از این شمار ٦٣١٤٩ کد معاملاتی خریدار واقعی این سهم بوده اند.
روابط عمومی بورس به نقل از گزارش انتشار داده شده توسط معاونت بازار در گزارش خود همچنین ادامه می دهد که از کل خریداران سهام آپ شمار ١٠١٧ کد معاملاتی خریدار این سهم حقوقی بوده اند که طبق این گزارش ٩٢ درصد بازار این سهم را خریداران واقعی و ٨ درصد این سهم نیز در اختیار کدهای معاملاتی حقوقی قرار گرفته است.
به این ترتیب می توان نقل کرد هم اکنون بیش از ٦٣٠٠٠ نفر از هموطنان ایرانی سهامدار یکی از بزرگترین شرکتهای حوزه توجه کرد الکترونیک شده اند و قادر هستند از این پس در موفقیتهای این مارک سهیم باشند و این امر قادر هست نوید بخش سایر شرکتهای فعال این حوزه نیز باشد.
در آیین عرضه سهام آپ در بورس شهر تهران، مدیر عامل بورس از شرکت راحت توجه کرد به عنوان کامیابترین استارتاپ کشور یاد کرده بود و اشاره داشت: راحت توجه کرد راه را برای سایر شرکتهای دانش بنیان هموار کرده است و این امید را در دل سایر شرکتهای این حوزه ایجاد کرده است که آینده روشنی خواهند داشت. قالیباف مدیر عامل بورس هفته گذشته در مکالمه با خبرنگاران اشاره داشت که: وجود راحت توجه کرد در بورس به سلطه شرکتهای دولتی انتها داد و البته نمایان کرد که شرکتهای اختصاصی هم قادر هستند وجود در میان بزرگان سرمایه را آزمایند و استقبال خریداران هم مؤید این مطلب بود که این شرکت قادر بوده است با عملکرد روشن و شفاف خود اعتماد عموم مردمان را بدست آورد.

_____________________

گردآوری از : سرافراز ث.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ غم دل با که بگويم که در اين دور
««« »»»
جز جام نشايد که بود محرم رازم

"آپ" مسیر را برای شرکتهای علم بنیان هموار کرد

TT / 87 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال