نیروهای مسلح هرگز غافلگیر نمی شوند/ داعش هرگز نتوانسته خود را به مرزهای ایران برساند


نیروهای مسلح هرگز غافلگیر نمی شوند/ داعش هرگز نتوانسته خود را به مرزهای ایران برساند

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران با بیان "امروز با شیوه‌های تازه تهدیدات روبه‌رو هستیم"، گفت: ‌نیروهای مسلح هرگز غافلگیر نمی‌شوند و ‌هر کشور تهدیدکننده به‌همراه حامیانش را نکته هدف قرار می‌دهیم.

تصویر و عکس نیروهای مسلح هرگز سورپرایز نمیشوند/ گروهک تروریستی داعش هرگز قادر نبوده خود را به مرزهای ایران برساند

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، تسنیم نگاشت: امیر احمدرضا پورستان امشب در یادواره شهدای اصغرآباد در توابع شهرستان خمینی شهر بیان داشت: ملت ایران از وقتی که اسلام را شناخت مدام در خدمت اسلام و قرآن مجید بوده و این ملت، ملتی متدین، وفادار و نادر است.

وی اضافه کرد: وقتی که رژیم بعث کشور عراق با تمام تجهیزات مرزهای ما را نکته تجاوز گذاشت مردمان به ندای تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران لبیک نقل کردند و راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران با اشاره به حوادث شب عاشورا بیان کرد: حضرت آقا زینب(س) در شب عاشورا به خدمت امام حسین(ع) رسید و از کمک نکردن کوفیان ابراز دغدغه کرد و امام حسین در پاسخ به ایشان فرمودند "به خدا این کسانی را که کنار من هستند امتحان کرده ام و آنها فردا در جوار من به شهادت می رسند".

پوردستان با بیان این که این جملات امام حسین(ع) اهدافی را دنبال می کند، اضافه کرد: آرام کردن قلب حضرت آقا زینب(س)، شناسایی یاران امام حسین(ع) به تاریخ و الگوسازی برای آیندگان از جمله اهدافی است که امام حسین(ع) در سخنان خود دنبال کرده است.

وی با اشاره به فرق جهاد کبیر، جهاد اصغر و اکبر تصریح کرد: جهاد اکبر همان جهاد با نفس و جهاد اصغر مقاتله با دشمنان است اما جهاد کبیر نبود تبعیت از دشمن را معنا می دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که پهلوی دوم از ایالات متحده تبعیت محض داشت، گفت: شاه با وجو د همه خوش خدمتی ها بعد از فرار از کشور چندین ساعت از ریاست جمهوری ایالات متحده خواهش می کرد که هواپیمای خود را در ایالات متحده بر زمین بنشاند اما آمریکایی ها قبول نکردند؛ این نتیجه تبعیت از دشمن است.

پوردستان بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کشور عربستان نقش ایران پیش از انقلاب را ایفا کرد و هر صنعتی که در ایالات متحده به بحران برخورد می کرد کشور عربستان بخشی از سهام آن را خریداری می کرد.

وی اضافه کرد: اما امروز بعد از پخش اسنادی مبنی بر دست داشتن کشور عربستان در حادثه ۱۱ ماه سپتامبر و با تصویب قانونی مبنی بر گرفتن خسارت از کشور عربستان، عربستانی ها ناچار هستند مخارج ۲ تا ۳ تریلیون دلار به آمریکایی ها خسارت دهند که این بحث نیز نتیجه تبعیت از دشمنان خداست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به نبردهای مخلوطی گفت: بعد از جنگ بین المللی دوم آمریکایی ها راهبرد نبردهای مخلوطی را برای دسترسی راحت و با سرعت به اهداف خود تمجید کردند و در این مسیر از همه ابزارهای جنگ سفت، جنگ نرم، دیپلماسی و فشارهای اقتصادی بهره میگیرند.

پوردستان ادامه داد: آمریکایی ها این راهبرد را از ابتدای انقلاب علیه ایران اسلامی پیاده سازی کردند که منزوی سازی ایران، تحریم، افتتاح موج وسیعی از ترورها، ایجاد ناامنی در استان های مرزی و تحمیل جنگ بر کشور از جمله اقدامات آنان علیه ملت ایران است.

وی با ابراز "امروز با ترفند های تازه تهدیدات روبه رو هستیم"، خاطرنشان کرد: یکی از حوزه های نبردهای مخلوطی نبردهای نیابتی در ناحیه است که توسط گروه های تکفیری اجرا می شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: گروهک تروریستی داعش در خردادماه سال ۹۳ در کمتر از یک ماه حرکت خود را از غرب کشور عراق به مرزهای ایران شروع کرد اما با هماهنگی و همدلی نیروهای مسلح کشور گروهک تروریستی داعش نتوانست خود را به مرزهای ایران برساند.

پوردستان گفت: امروز بخشی از گروهک تروریستی داعش به کشور افغانستان رفته و بخشی از طالبان با او بیعت کرده اند و این گروه تلاش می کند تا خود را به مرزهای ایران نزدیک سازد. نیروهای مسلح با رصد دقیق نسبت به تحرکات دشمن ظرفیت های پاسداری ای ضروری را متناسب با تهدیدات بوجود آورده اند.

وی بیان کرد: اطمینان داشته باشید فرزندان شما در نیروهای مسلح هرگز سورپرایز نمیشوند و ما هر کشور تهدیدکننده همراه با حامیانش را نکته نشانه میگیریم و ملت ایران و نیروهای مسلح با فرمانبری از مقام معظم رهبری جرأت هجوم را از دشمن گرفته اند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به سرمایه گذاری دشمن در جنگ نرم گفت: آمریکایی ها در جنگ نرم علیه ملت ایران درپی تسخیر دل ها و افکار جوانان ایران هستند و مطرح می کنند که "ما کشوری هستیم که می گوییم آینده چطور باید باشد".

پوردستان بیان کرد: دشمن با اعمال تحریم علیه ملت ایران تلاش کرد تا به اقتصاد ایران زیان بزند، اما ملت ایران با پیروی از تدابیر مقام معظم رهبری دربرابر این تهدیدات ایستادگی کردند.

وی با تذکر این که تبعیت محض از تدابیر مقام معظم رهبری باید نکته توجه همه باشد، بیان داشت: شهدا با اهدای خون خود درفش را به دست ما داده اند و ما باید تلاش کنیم تا پرچمدار خوبی باشیم و در مسیر تدابیر مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: شاهين م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گل بی رخ يار خوش نباشد
««« »»»
بی باده بهار خوش نباشد

نیروهای مسلح هرگز غافلگیر نمی شوند/ داعش هرگز نتوانسته خود را به مرزهای ایران برساند

TT / 179 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال