عضویت عربستان در شورای حقوق بشر پاداش غرب به کشتار و آدم سوزی های ریاض در یمن است


عضویت عربستان در شورای حقوق بشر پاداش غرب به کشتار و آدم سوزی های ریاض در یمن است

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، ادعای یک مقام ارشد ارتشی ایالات متحده مبنی بر ارسال سلاح و موشک توسط ایران به یمن را تکذیب و رد کرد.

تصویر و عکس عضویت کشور عربستان در شورای حقوق بشر پاداش غرب به کشتار و آدم سوزی های ریاض در یمن است

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، بهرام قاسمی، سخنگو و سرپرست مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، در پاسخ به ادعای دریاسالار کوین دونگان نقل کرد: این طوری ادعاهای کذب در حالی مطرح می شود که به رغم انتقادات فراوان و دادخواهی وجدان های بیدار جامعه بشری و سازمان های مردمان نهاد، ارسال و به فروش رسان تسلیحات کشنده توسط تولید کنندگان تسلیحات و جنگ افروزان و سودا قیمتی مرگ و نیستی، به کشور عربستان سعودی همچنان ادامه دارد.

وی همچنین اضافه کرد: روزانه شمار بی تعدادی سلاح های کشنده، بمب و موشک آمریکایی توسط ائتلاف سعودی بر سر غیرنظامیان بی پاسداری و مظلوم در مدارس، بیمارستان ها، زندان ها و منزلهای مسکونی مردمان بی گناه یمن فرود می آید که هیچ نامی جز جنایات نبردی نمی شود بر آن نهاد.

قاسمی خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر مردمان دنیا شاهد ازدیاد و شدت گرفتن حملات وحشیانه هوایی دولت سعودی به مردمان یمن هستند که با حامی ای برخی توانایی ها، به جنایات بیمناک خود ادامه می دهند و تاسف بارتر آنکه پاداش کشتار و آدم سوزی را با پشتیبانی از عضویت خود در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد دریافت می دارند؛ فاجعه و فاجعه تلخی که برای پیوسته به عنوان لکه ای مشکی در تاریخ بشریت به ثبت خواهد رسید.

__________________________________

تهیه و تدوین : بهمن ط.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خواجه دانست که من عاشقم و هيچ نگفت
««« »»»
حافظ ار نيز بداند که چنينم چه شود

عضویت عربستان در شورای حقوق بشر پاداش غرب به کشتار و آدم سوزی های ریاض در یمن است

TT / 57 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال