مردم نیوزلند در حمایت از کشمیر تظاهرات کردند + عکس


مردم نیوزلند در حمایت از کشمیر تظاهرات کردند + عکس

در دادخواهی به خشونت گسترده دولت هندوستان علیه مردمان مظلوم کشمیر، امروز گروهی از مردمان شهر پالمرستون نورث نیوزلند دست به تظاهرات زدند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس مردمان نیوزلند در پشتیبانی از کشمیر تظاهرات کردند + تصویر و عکس

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری«حوزه» گروهی از مردمان شهر پالمرستون نورث نیوزلند در دادخواهی به حالت تراژدی بار مردمان کشمیر و نقض گسترده حقوق بشر توسط دولت هندوستان در این ناحیه امروز یکشنبه دست به راهپیمایی زدند.

این تجمع امروز از ساعت ۲ تا ۴:۳۰ عصر به زمان محلی با وجود مسلمین و غیرمسلمانان شهر پالمرستون نورث به انجام رسانده شد. تظاهرکنندگان تابلوهایی در دست داشتند که حاوی شعارهایی همچون «کشمیر در حال سوختن است»، « ما خواستار اقدامی از طرف نهادهای جهانی هستیم»، «نابینا کردن آینده کشمیر را متوقف کنید!»، «کشمیری ها هم انسان هستند» و «نقض حقوق بشر در کشمیر را متوفق کنید!» بود.

به احترام کشمیری هایی که در خشونت های اخیر جان خود را از دست داده اند و نیز به منظور آشکار تر شدن تظاهرات، اکثر شرکت کنندگان در این راهپیمایی مشکی پوشیده بودند و یا دستنبندهای مشکی در دست داشتند.

هدف عمده این برنامه، ابراز همبستگی با مردمان کشمیر و جلب توجه جوامع جهانی برای حل بحران کشمیر بود.

برگزارکنندگان این برنامه تأکید کردند که خشونت دولت کشور هند علیه تظاهرکنندگان کشمیری در دو دهه اخیر در جهان کم نظیر بوده به طوری که تا کنون بیش از ۸۰۰۰ نفر از مردمان کشور توسط دولت هندوستان دستگیر شده اند و هزاران تن نیز در تاثیر اصابت گلوله های پلاستیکی، نابینا، مجروح و کشته شده اند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس مردمان نیوزلند در پشتیبانی از کشمیر تظاهرات کردند + تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس مردمان نیوزلند در پشتیبانی از کشمیر تظاهرات کردند + تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس مردمان نیوزلند در پشتیبانی از کشمیر تظاهرات کردند + تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس مردمان نیوزلند در پشتیبانی از کشمیر تظاهرات کردند + تصویر و عکس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال