دشمن در کمین جوانان است


دشمن در کمین جوانان است

حوزه / حجت الاسلام حیدری با تاکید بر نقش جوانان در بهبود کشور و تحولات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، گفت: دشمن برای جوانان کشور کمین کرده که باید در این مسیر هوشیار باشیم.

تصویر و عکس دشمن در کمین جوانان است

حجت الاسلام صولت حیدری در مکالمه با خبرنگارخبرگزاری حوزه در گناباد با اشاره به اهمیت جوانان در جهان امروز، گفت: امروز برنامه ریزی برای هر جامعه ای لازم و نقش می دارد؛ اولین کاری که باید در کارهای فرهنگی به انجام رساند توجه و اهمیت دادن به جوانان است، چراکه جوانان نیروهای بسیار پربرکت و تأثیرگذاری هستند که در تحولات کشور قادر هستند نقش آفرین باشند.

وی ادامه داد : زمان جوانی خوب ترین فرصت برای تطهیر روح از ناپاکیهای حیات است بنابراین باید با تعلیم جوانان و برنامه ریزی درست برای اوقات فراغت آنها اجازه ندهیم جوانان ما این فرصت طلایی را به بطالت و بیهودگی سپری کنند.

مسئول امور فرهنگی مدرسه علمیه علی بن موسی الرضا (ع) شهرستان گناباد اضافه کرد: براى استفاده درست از فرصت جوانى، باید به یک راهنماى آگاه و آشنا به مسیر و دور از خطا و غلط رو آورد و خوب ترین راه نما قرآن کریم و احادیث درست معصومین(علیهم السلام)است.

وی با اشاره به این که جوانان از جایگاه بالایی در جامعه برخوردارند اضافه کرد: ایجاد نظر بدیع نسبت به فرهنگ جوانان و غفلت پاک کنی از مسئولان در امور جوانان در جامعه بسیار لازم است، چراکه اگه مسئولان توانمندی جوانان را باور کنند قادر هستند زمینه مشارکت هرچه بیشتر آنان را در اداره امور فراهم کنند.

پایان پیام

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال