‎اطلاعیه شرکت مخابرات کشورمان ایران در خصوص پرسنل شرکت های پیمانکاری


‎اطلاعیه شرکت مخابرات ایران در خصوص پرسنل شرکت های پیمانکاری

اگرچه هر سازمانی در کلکسیونی از مؤلفه های سفت افزاری و نرم افزاری تمجید می شود که هریک از آنها در دست کشف کردن به اهداف آن سازمان نقشی را ایفا می نمایند؛ اما، بی هیچ تردیدی نیروی انسانی به عنوان پر ارزش ترین مؤلفه ها، تٲثیرگذار ترین نقش ها را برعهده دارد.
برهمین اساس، مدیران شرکت مخابرات کشورمان از دیر باز هرگونه توفیق در این شرکت و از آن جمله، توسعه و تجهیز روز افزون شبکة مخابراتی کشور را مرهون نیروی انسانی ،اهم از کارکنان مجلسی و پرسنل پیمانکاران خود آگاهی داشته و بیشترین توجه خویش را بر آن ، معطوف داشته است . از این روی ، رضایتمندی یکایک نیروی انسانی شاغل در این شرکت را به گونه ای مداوم نکته نگاه گذاشته و در اجابت تقاضاهای قانونی و سنجیده آنها ، تمامی توان خود را مصرف کرده است.
با این حال و با درک نگرانی های دایمی نیروهای پیمانکاری و به اصطلاح بخش اختصاصی، توجه آنان را به موارد زیر جلب می نماییم:
‎1- شرکت مخابرات کشورمان شبیه به هر سازمان دیگری بخش اصلی ای از کارهای خود را برون سپاری کرده است و پیمانکاران این شرکت ملزم به اجرای مقررات مصوب و تبعیت از آنها بویژه « قانون کار » می باشند . لذا شرکت مخابرات کشورمان آماده است همه خواستها را وارسی و اگر حقی از کسی ضایع شده باشد با دقت پیگیری و پاسخگو باشد.
‎2- سبک بحث مجلسی و یا قرارداد شرکتی شدن این همکاران ارجمند ، متأسفانه ، نه وجاهت قانونی داشته و نه ، امکانپذیر است و لذا نباید انتظاری فراقانونی داشته باشند . همکاران محترم پیمانکاری دقت دارند که کل ساختار سازمانی شرکت مخابرات کشورمان کمتر از ۲۳ هزار نفر است . علی ایحال این شرکت در چهارچوب ساختار سازمانی و مجوزهای قانونی در وقت عالی نسبت به جذب نیروهای مرتبط اقدام خواهد کرد.
‎3- شرکت مخابرات کشورمان عزم آن دارد تا در آینده و به هنگام جذب نیروی انسانی تازه ، آن گروه از همکاران گرامی پپمانکاری و معاهده ای را که از تخصص و توانمندی نکته احتیاج این شرکت برخودار بوده در اولویت استخدام خود گذارد . و براساس یک فرایند کاملاً قانونی و حقوقی نسبت به جذب آنان اقدام کند.

__________________________________

تهیه و تدوین : ستايش ی.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقی به بی‌نيازی رندان که می بده
««« »»»
تا بشنوی ز صوت مغنی هوالغنی

‎اطلاعیه شرکت مخابرات کشورمان ایران در خصوص پرسنل شرکت های پیمانکاری

TT / 51 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال