مشکل بیکاری در شهرهای ساوه، زرندیه و دلیجان نداریم


مشکل بیکاری در شهرهای ساوه، زرندیه و دلیجان نداریم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: خوشبختانه در شهرهایی شبیه به ساوه، زرندیه و دلیجان مشکل بیکاری نداریم اما در خمین، کمیجان و خنداب مشکل بیکاری وجود دارد.

تصویر و عکس   مشکل بیکاری در شهرهای ساوه، زرندیه و دلیجان نداریم

ظفر افشون در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به مسائل اقتصادی استان مرکزی بیان داشت: درپی داشتن ارزش اضافه کرده بالا در استان مرکزی و مدد به اقتصاد کلان کشوری هستیم و در این راستا تمام تلاش خود را به منظور انجام اقدامات کارگشا بکار گرفته ایم.

وی افزود: به طور قطع وجود سرمایه گذاران خارجی قادر هست یکی از عوامل اصلی در پیشرفت حالت اقتصادی و ازدیاد رونق صنایع در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باشد، بنابراین باید مدام درپی استفاده بهینه از فرصت های سرمایه گذاری باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی تصریح کرد: ظرفیت در صنایع استان مرکزی فرق می دارد و باید با معرفی این ظرفیت ها و به کارگیری راهکارهای گوناگون برای بهره گیری از این ظرفیت ها در مسیر پیشرفت حالت اقتصادی حرکت کنیم.

افشون بیان کرد: صنایع استان مرکزی از آنجایی که در مدت تحریم زیان بیشتری نگاه کرده اند احتیاج به نگاه مخصوص و ارائه تسهیلات بیشتر چه در بخش سرمایه در گردش و چه در بخش سرمایه ثابت دارند.

وی ادامه داد: معضلی که در سر تا سر کشور وجود دارد پایین تر از ظرفیت فعالیت کردن صنایع است که به همین منظور و برای ازدیاد این ظرفیت، دولت عزم خود را جزم کرده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی عنوان کرد: خوشبختانه در شهرهایی شبیه به ساوه، زرندیه و دلیجان مشکل بیکاری نداریم اما در خمین، کمیجان و خنداب مشکل بیکاری وجود دارد و درپی از بین بردن آن با ازدیاد ظرفیت صنایع هستیم.

—براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : گل آذين ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عروس جهان گر چه در حد حسن است
««« »»»
ز حد می‌برد شيوه بی‌وفايی

مشکل بیکاری در شهرهای ساوه، زرندیه و دلیجان نداریم

TT / 55 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات