شرکت رنو فرانسه متقاضی سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون یورویی در استان مرکزی است


شرکت رنو فرانسه متقاضی سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون یورویی در استان مرکزی است

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: شرکت رنو فرانسه متقاضی سرمایه‌گذاری به حجم ۴۰۰ میلیون یورو در استان مرکزی است.

تصویر و عکس   شرکت رنو فرانسه متقاضی سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون یورویی در استان مرکزی است

حسین میرزاخانی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به موضوع سرمایه گذاری های خارجی در استان مرکزی بیان داشت: شرکت رنو فرانسه یکی از متقاضیان سرمایه گذاری در استان است که شرکت بن رو ساوه را برای سرمایه گذاری با مبلغ ۴۰۰ میلیون یورو برگزیده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه استان مرکزی به موجب ظرفیت های عالی ای که دارد به عنوان مقصد این شرکت خارجی برگزیده شده است و قرار شد در شهرستان ساوه و با همکاری ایدرو و شرکت بن رو این سرمایه گذاری صورت گیرد.

نائب سرپرست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی تصریح کرد: این سرمایه گذاری با مشارکت ۶۰ درصدی از سوی فرانسه و ۴۰ درصد از سوی کشورمان درنظر گرفته شده و توان تولید سالانه بیش از ۲۰۰ هزار خودرو را دارد.

میرزاخانی بیان کرد: این خودروها که محصولاتی از شرکت رنو هستند و شامل ماشین های داستر و سیمبو می شوند قادر هستند تغییری را در صنعت خودرو استان بوجود آورند.

وی ادامه داد: شرکت بن رو شرکتی است وابسته به سایپا که سالیان زیادی است سرگرم فعالیت بوده و قرار است که سرمایه گذاری شرکت رنو فرانسه در این شرکت صورت گیرد.

نائب سرپرست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی عنوان کرد: به محض این که مقدمات تامین آب، برق و گاز زاید آنها صورت گیرد، استارت کار زده می شود و آغاز بهره برداری آن بسته به نوع خدماتی است که سیستم های عملیاتی استان پیشنهاد میکنند.

__________________________________

تهیه و تدوین : توانا ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از مشرب قسمت گله ناانصافيست
««« »»»
طبع چون آب و غزل‌های روان ما را بس

شرکت رنو فرانسه متقاضی سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون یورویی در استان مرکزی است

TT / 61 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال