اتریش و لوکزامبورگ خواستار بازنگری در مذاکرات قرارداد تجارت آزاد با آمریکا شدند


اتریش و لوکزامبورگ خواستار بازنگری در مذاکرات قرارداد تجارت آزاد با آمریکا شدند

مقامات اتریش و لوکزامبورگ خواستار بازنگری و آغاز تازه مذاکرات درباره قرارداد تجارت آزاد با ایالات متحده موسوم به "تی تی آِی پی" و شفاف سازی بیشتر از همان مراحل ابتدایی شدند.

تصویر و عکس   اتریش و لوکزامبورگ خواستار بازنگری در مذاکرات قرارداد تجارت آزاد با ایالات متحده شدند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از نشریه اتریشی "دی پرسه"، پس از مستحکمت های گسترده علیه قرارداد تجارت آزاد اروپا با کشور کانادا موسوم به "ستا" حالا برخی کشورهای اروپایی خواستار آغاز از بدیع مذاکرات با ایالات متحده درباره قراداد تجارت آزاد موسوم به "تی تی آی پی" شدند.

وزیر امور خارجه لوکزامبورگ خواستار شفاف سازی بیشتر درباره مذاکرات قرارداد تجارت آزاد با ایالات متحده شد. معاون صدر اعظم اتریش نیز تاکید کرد که سیاست تجارت اروپایی شبیه به پیشین قادر نیست ادامه کشف کند. از این رو ما باید در قرارداد تجارت آزاد با ایالات متحده تجدید نگاه کنیم. ما در این راستا به یک آغاز تازه با یک دستور مذاکرات تازه نیازداریم.

وزیر امور خارجه لوکزامبورگ هم تاکید کرد که در مذاکرات تجاری آینده شفافیت بیشتر لازم است. ما در معاهده های تجارت آزاد آینده به شفافیت از همان ابتدا احتیاج داریم. ما تازه در سال ۲۰۱۵ برنامه های مربوط به تی تی آی پی را انتشار داده ایم و از این رو مکان تعجب ندارد که در عموم بی اعتمادی ایجاد شود.

"زیگمار گابریل"، معاون مرکل نیز اخیرا ابراز امیدواری کرد که با روی کار آمدن خانم هیلاری کلینتون به عنوان ریاست جمهوری تازه ایالات متحده روزنه های امید خوبی برای یک قرارداد تجارت آزاد با ایالات متحده ایجاد شود.

گابریل در این باره گفت: با روی کار آمدن کلینتون فرصتی برای تجدید همکاری بین اروپا و ایالات متحده به وجود مییاید. این فرصت تازه در قرارداد تجارت آزاد با ایالات متحده موسوم به تی تی آی پی هم در چنین شرایطی به وجود مییاید.

گابریل همزمان بر این مسئله تاکید کرد که توافق با اوباما بر سر قرارداد تجارت آزاد با ایالات متحده دیگر امکان نمی دارد. اوایل امسال تولدی اوباما در یک مکالمه با گابریل این مسئله را هویدا کرده است که آمریکایی ها در هیچ یک از نکات اصلی این توافق کوتاه نمی آیند.

—پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود—

تهیه از : پريچهر ی.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تسبيح و خرقه لذت مستی نبخشدت
««« »»»
همت در اين عمل طلب از می فروش کن

اتریش و لوکزامبورگ خواستار بازنگری در مذاکرات قرارداد تجارت آزاد با آمریکا شدند

TT / 85 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال