خبر تصویر و عکسی از معماریِ مسجد شناور ماکاسار


گزارش تصویری از معماری مسجد شناور ماکاسار

عکس شماره ۱ ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسار
سیناپرس: مسجد شناور ماکاسار " Makassar Mosque" که به آن مسجد امیرالمومنین Amirul Mukminin Mosque و یا مسجد ساحل لوساری Losari Beach Mosque نیز نقل میشود، در ساحل لوساری در کشور اندونزی قرار دارد .

این مسجد نخستین مسجد شناور ساخته شده در اندونزی تلقی میشود . در ساخت آن از سازنده ای نوین همراه با کابرد سازنده ای سابق این کشور بهره گرفته شده است . این مسجد در محلی قرار گرفته است که به عنوان یکی از جاذبه های جهانگردی تلقی شده و به همین علت گردشگران بسیاری به آن مکان مسافرت می کنند .

باید گفته شود که بازدید از این مسجد تنها کمی اتفاق بیافت بعد از اقامه نماز ممکن است و در وقت نماز محوطه بیرونی آن قابل بازدید است در غیر این صورت بسته خواهد بود. از آن جهت که مسجد در بخش گردشگری شهر قرار گرفته از امکانات بالایی برخوردار است . سازنده ای این مسجد به گونه ای است که شالوده آن روی یک سکوی مقاوم سیمانی که به وسیله ستون های متعددی محکم شده است واقع بوده و در زیر این سکو آب حضور دارد و به همین علت این مسجد وضعیت شناور داشته و از فاصله دور به گونه ای نگاه کرده می شود که گوئی روی آب ساخته شده است . 

مترجم: احسان محمدحسینی

#roydadhaye_mohem.iosSlider .slider .item{height:450px !important}#roydadhaye_mohem{height:450px !important}

عکس شماره ۲ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسارعکس شماره ۳ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسارعکس شماره ۴ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسارعکس شماره ۵ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسارعکس شماره ۶ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسارعکس شماره ۷ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسارعکس شماره ۸ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسارعکس شماره ۹ ⇩عکس گزارش عکس و تصویری از سازنده ای مسجد شناور ماکاسار

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد***

نگارش توسط: شيرين و.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جام می گيرم و از اهل ريا دور شوم
««« »»»
يعنی از اهل جهان پاکدلی بگزينم

خبر تصویر و عکسی از معماریِ مسجد شناور ماکاسار

TT / 132 — TP / 52%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال