دختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شد (۲ عکس)


دختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شد

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس دختر زرنگی که با گول زدن 20 پسر صاحبخانه شد

دختر زرنگی که با گول زدن ۲۰ پسر صاحبخانه شد

 

به اعلان سرزه و به نقل از فرزندی که پدرش یک مهاجر کارگر بوده و مادرش منزل دار است ، توانست برای خود منزل خریداری کند ! آنهم با فریب دادن ۲۰ پسر!! این داستان سوء استفاده همزمان دختر چینی از ۲۰ پسر جنجال به پا کرده و تیتر رسانه‌ها شد. به اعلان سرزه و به نقل از یک زن چینی با فروش ۲۰ گوشی آیفونی که از طریق سوء بهره گیری از چندین پسر به دست آورده بود صاحب منزل شد. باحال این است که به اعلان سرزه و به نقل از کاربران چینی در واکنش به این خبر میگویند : این دختر قادر بوده ۲۰ معشوق همزمان یابد در حالیکه ما برای یافتن یک معشوق مانده ایم ؟! او باید راهکارش را تدریس کند! 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس دختر زرنگی که با گول زدن 20 پسر صاحبخانه شد

این زن چینی در یک بازه وقتی معلوم با ۲۰ پسر به طور همزمان سبک رفیقی می‌ریزد و آنها را متقاعد به تهیه کرد گوشی آیفون ۷ به عنوان هدیه روز میلادش می‌کند.

 

«ژیاولی»(Xiaoli) ساکن شهر «شنژن» در جنوب کشور چین، در حال حاضر با به فروش رساندن این ۲۰ گوشی آیفون به ارزش ۱۴ هزاریورو کامیاب شده یک منزل در حومه شهر برای خودش دست و پا کند.

 

پخش این خبر در اینترنت با هشتک «۲۰ تلفن همراه برای یک منزل» به سرعت به یکی از پربحث‌ترین و چالش‌برانگیزترین مباحث مبدل شود به طوری که تاکنون بیش از ۱۳ میلیون بار باز نشر شده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

حالت سکس معشوقه معشوق در کشورمان

 

کار ننگین این دختر برای یافتن معشوق (تصویر و عکس)

 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال