تشخیص انحرافات «زانو و ستون فقرات» از دوران دبستان


تشخیص انحرافات «زانو و ستون فقرات» از دوران دبستان

دبیر اجرایی نخستین سمینار تخصصی در اختلالات اسکلتی عضلانی با اشاره به اهمیت ارزیابی در تشخیص و معالجه اختلالات اسکلتی عضلانی از تشخیص انحرافات زانو و ستون مهره ها از زمان دبستان گزارش کرد.

تصویر و عکس   تشخیص انحرافات «زانو و ستون مهره ها» از زمان دبستان

به اعلان سرزه و به نقل از تندرست خبرگزاری تسنیم، فیزیوتراپیست ابراهیم انتظاری – دبیر اجرایی نخستین سمینار تخصصی در اختلالات اسکلتی عضلانی با اعلام این خبر نقل کرد: این سمینار به همت اجلاس علمی فیزیوتراپی کشورمان و دانشکده های توانبخشی دانشگاه های علوم پزشکی سر تا سر کشور با هدف آشنایی با واپسین تکنیک های معالجه و تشخیص اختلالات اسکلتی عضلانی و آشنایی همکاران با مقالات و تجربیات جدید در این زمینه از تاریخ ۴ تا ۵ آذرماه در هتل بازی های المپیک شهر تهران به انجام رسانده میشود.

وی محورهای مهم در این سمینار را رویکرد فیزیوتراپی در ارزیابی اختلالات دستگاه حرکتی با منشاء عضلانی اسکلتی، نقش مدالیته های الکتروفیزیولوژی و الکتروتراپی در ارزیابی، تشخیص و معالجه اختلالات سیتم حرکتی با منشا اسکلتی عضلانی، فیزیوتراپی و فناوریهای نو در خدمت ارزیابی و معالجه اختلالات دستگاه حرکتی با منشاء اسکلتی عضلانی، نقش حقیقت جایزی در آینده ی فیزیوتراپی اختلالات دستگاه حرکتی با منشاء اسکلتی عضلانی (پلی به فردا)، نقش فیزیوتراپی در اختلالات دستگاه حرکتی با منشاء اسکلتی عضلانی در ضایعات ورزشی عنوان کرد.

دبیر اجرایی نخستین سمینار تخصصی در اختلالات اسکلتی عضلانی در خصوص اهمیت ارزیابی در تشخیص اختلالات اسکلتی عضلانی بیان داشت: چنانچه ارزیابی درست صورت گیرد و اختلالات درست شناسایی شوند یعنی بیمار از جهت انحرافات ستون مهره ها، دستگاه اسکلتی عضلانی درست معاینه و مطالعه شود این امر قادر هست نقش اهمیتی می داری در معالجه و حتی سرعت پیشرفتی بیمار داشته باشد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال چنانچه کف پا و انحرافات ستون مهره ها از سن دبستان و اوایل سن رشد مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورت معضل شناسایی شود این اشخاص قادر هستند از همان موقع مورد معالجه و جلو گیری قرار گیرند تا در بزرگسالای دچار انحرافات زانو و ستون مهره ها نشوند و همچنین از تحمیل بار زیاد مالی به جامعه جلو گیری می شود.

انتظاری بیان داشت: این سمینار دارای امتیاز بازآموزی برای کلیه فیزیوتراپیست ها در مقاطع گوناگون، فیزیوتراپی ورزشی، کارآزمودگان ارتوپدی و سایر گروههای پزشکی ارتباط می دارد.

وی در خاتمه یادآور شد: در حاشیه برگزاری این سمینار نمایشگاهی از تازه ترین تجهیزات و فناوریهای نوین در فیزیوتراپی و همچنین کارگاه ها و پنل های تعلیمی برای شرکت کنندگان ارائه خواهد شد و کلیه علاقمندان قادر هستند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اجلاس علمی فیزیوتراپی کشورمان به آدرسwww.iran-pta.ir مراجعه کنند.

****************************

متن از : خدايار ز.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کحل الجواهری به من آر ای نسيم صبح
««« »»»
زان خاک نيکبخت که شد رهگذار دوست

تشخیص انحرافات «زانو و ستون فقرات» از دوران دبستان

TT / 104 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال