شهدا تنها با خدا معامله کردند/ دشمن ستیزی مهمترین ویژگی ملت ایران است


شهدا تنها با خدا معامله کردند/ دشمن ستیزی مهمترین ویژگی ملت ایران است

خبرگزاری فارس: شهدا تنها با خدا معامله کردند/ دشمن‌ستیزی اصلی ترین خصوصیت ملت ایران است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین نقل کرد: شهدا تنها با خدا معامله کردند و در این راه سر سوزنی شک و تردید نداشتند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ملایر سردار علی فضلی شامگاه یکشنبه در مهمانی یادواره سه شهید گمنام دانشگاه ملایر حین بزرگ داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال پاسداری مقدس بیان داشت: شهدا بزرگترین سند افتخار ملت ایران هستند.

وی با بیان این که شهدا با خدا معامله کرده و در این راه سر سوزنی شک نکردند، به زمان طاغوت و معضلات مردمان به فرقهای کشور پیش و پس از انقلاب اشاره کرد و نقل کرد: برخی سؤال میکنند مگر آن زمان با امروز چه فرقی داشته است؟ در همان لحظه مردمان واجباتی چون نماز و روزه را انجام آگاهی میدارند و برای امام حسین (ع) هم عزاداری می کردند و امروز نیز همین کار را به انجام میرسانند، در صورتی که توجه به قرآن کریم، عترت و مردمان سه خصوصیت بزرگ انقلاب اسلامی است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: این تفاوت ها با سه خصوصیت نقش و حضور ولایت فقیه، قانون اساسی و دشمن ستیزی ایجاد شده است.

وی با بیان این که مردمان در حفظ و پاسداری از نظام و انقلاب نقش اصلی را داشتند، نقل کرد: ملت ایران مدام در همه عرصه ها در پاسداری از انقلاب حاضر بوده و دارند.

فضلی با بیان این که نبرد هشت ساله، یک نبرد تحمیلی و برنامه ای به شمار آمده از سوی دشمنان ما بود اضافه کرد: این نبرد به دلیل پاسداری ملت ایران از آرمان های امام و انقلاب به ما تحمیل شد.

وی با بیان این که مردمان ما تحمل ستم و سازش با دشمنان خدا را ندارد تصریح کرد: ملت ایران پیوسته و همه جا دربرابر دشمنان و متجاوزان به اسلام و انقلاب خواهد ایستاد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین بر لزوم دشمن شناسی و بصیرت و آگاهی ملت ایران تاکید کرد و نقل کرد: باید پیوسته دشمن را رصد کرده و مواظب برنامه های آن باشیم.

وی در ادامه با اشاره به زمان پاسداری مقدس به بیان یادی از عملیات کربلای ۴ و کربلای ۵ توجه کرد و نقل کرد: برای عملیات کربلای ۴ بیش از ۶ ماه زحمت کشیده شد که این زحمات ظرف مدت ۶ ساعت به هدر رفت، در این عملیات بیش از ۱۰ هزار نفر شهید و مجروح شدند.

فضلی با بیان این که با تشکیل نشست و با حضور فرماندهان علل شکست نبرد مطالعه شد، نقل کرد: پس از این عملیات بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران در پیامی شکست را برای آقایان خدا بی معنی آگاهی داشت و فرمود «آقایان خدا برای دین به میدان می آیند و شکست نخواهند خورد».

وی با بیان این که در عملیات کربلای ۵ نیز بیشتر نیروهای رزمنده از مردمان معمولی بودند نقل کرد: پیروزی ملت ما به دلیل خداترس بودن و استحکام درمقابل دشمن است.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد****

نگارش از: اميد ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قد خميده ما سهلت نمايد اما
««« »»»
بر چشم دشمنان تير از اين کمان توان زد

شهدا تنها با خدا معامله کردند/ دشمن ستیزی مهمترین ویژگی ملت ایران است

TT / 126 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال