طرح استعدادیابی ووشو در میناب برگزار شد


طرح استعدادیابی ووشو در میناب برگزار شد

خبرگزاری فارس: طرح استعدادیابی ووشو در میناب به انجام رسانده شد

بیش از ۱۰۰ ووشوکار زن از شهرستان‌های میناب، جزیره هرمز، بندرعباس و حاجی‌آباد در رده‌های سنی گوناگون در کلاس استعدادیابی ووشو در تالار رزمی اداره ورزش و جوانان میناب شرکت کردند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بندرعباس، بیش از ۱۰۰ ووشوکار زن از شهرستان های میناب، جزیره هرمز، بندرعباس و حاجی آباد در رده های سنی گوناگون در کلاس استعدادیابی ووشو در تالار رزمی اداره ورزش و جوانان میناب شرکت کردند.

شکریه نورالدینی در حاشیه برگزاری این کلاس در مکالمه با خبرنگاران با بیان این که هیات ووشو هرمزگان به عنوان نخستین هیات ورزشی استان است که نسبت به کشف نبوغ های این رشته در تمام رده های سنی اقدام کرده است بیان داشت: با معرفی ووشوکاران مستعد و با استمرار برگزاری کلاس های استعدادیابی درسال های آینده شاهد درخشش ووشوکاران هرمزگان در سطوح ملی و فرا ملی خواهیم بود.

وی با اشاره به پتانسیل ووشو کاران در شهرستان میناب اضافه کرد: ورزشکاران این شهرستان در رده سنی گوناگون در مسابقات قهرمانی هرمزگان مقام های برتر را از آن خود نموده اند ولی در دو سال اخیر زنان مستعد مینابی گهگاه در مسابقات استانی حاضر شده اند و همین امر موجب شد تا اولین طرح استعدادیابی را از این شهرستان شروع نماییم.

نایب سرپرست هئیت ووشو هرمزگان تصریح کرد: با گسترش برگزاری این دوره ها در شهرستان های گوناگون استان شاهد شخصیت های تازه برای ووشو استان در بخش زنان خواهیم بود.

نورالدینی بیان کرد: هیات وشوو استان مد نظر گیرد در ماه آبان جاری ادامه این نقشها را در شهرستان های رودان، قشم و حاجی آباد برگزار نماید.

وی بر ضرورت برگزاری این دوره ها در سایر شهرستان ها تاکید کرد و گفت: با برگزاری این دوره ها شاهد معرفی شخصیت های تازه مطابق با معیارهای شناسانده شده فدراسیون خواهیم بود و در مرحله دوم با این چهره ها با برنامه مدون تمرین خواهیم نمود.

نورالدینی در انتها از تلاش های شهردار میناب، مدیرکل ورزش و جوانان، سرپرست اداره ورزش و جوانان میناب، خادمی معاون ورزشی و رنجبر دبیر خیرین ورزش یار در برگزاری این کلاس تشکر کرد.

————————————-

مطلب از : گيتی خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا گر تو بگذاری ای نفس طامع
««« »»»
بسی پادشايی کنم در گدايی

طرح استعدادیابی ووشو در میناب برگزار شد

TT / 61 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال