اظهار نظر وزیر بهداشت جای تعجب دارد/ آقای وزیر، به جای دامن زدن به حواشی به نگرانی های رهبری توجه کنید


اظهار نظر وزیر بهداشت جای تعجب دارد/ آقای وزیر، به جای دامن زدن به حواشی به نگرانی های رهبری توجه کنید

خبرگزاری فارس: بیان نظر وزیر بهداشت مکان تعجب دارد/ مرد وزیر، به مکان دامن زدن به جوانب به نگرانی‌های رهبری دقت دارید

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به نگرانی‌های مقام معظم رهبری در خصوص روند اجرای سبک تغییر نظام تندرست، خطاب به وزیر بهداشت نقل کرد: بیشتر از این که به جوانب دامن بزنید به نگرانی رهبری در خصوص حوزه تندرست توجه بکنید.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، عباس ذاکریان یکشنبه شب در دویست و سومین نشست شورای اسلامی شهر قم، با بیان این که معمولاً پرونده های دیه با قریب به دو سال تأخیر به خاطر طی مراحل قانونی وارد شورا می شود نقل کرد: معضلات حقوقی ربطی به رأس ندارد و بدنه همچنان برقرار است و یکی از مسایلی که نگرانی آن ها را نسبت به دیه کاهش میدهد این است که نگرانی ای نسبت به تبعات ندارند و اطمینان می دارند توجه کرد ها توسط شهرداری صورت می گیرد.

وی با تاکید بر این که کارمندان شهرداری باید نسبت به تبعات کارهای خود دغدغه داشته باشند، تصریح کرد: یکی از مسایلی که ایجاب کرد شورا نگاه ای مبنی بر این که کارمندان شهرداری در توجه کرد دیه شریک باشند بدهد نیز همین مساله بود که دغدغه کارمندان بیشتر شود.

عضو شورای اسلامی شهر قم نقل کرد: این که بخشی از دیه را فرد تقصیرکار بدهد قادر هست بازدارنده باشد اما تا وقتی که شهرداری تمام دیه را توجه کرد کند کارمندان نیز نسبت به فعالیت خود حساس نخواهند بود.

وی با اشاره به بیان نظر وزیر بهداشت، معالجه و تعلیم پزشکی در خصوص نبود همکاری شهرداری قم برای ساخت بیمارستان در محدوده جمکران نقل کرد: وزیر پیش از این بیان نظر مردمان را به اخلاق پیشنهاد داده اند اما من با این بیان نظر تعجب کردم.

ذاکریان تصریح کرد: همه مکان جهان به حوزه تندرست که یاری میرسانند دربرابر اگه زیر کلکسیون گزارش خلاف واقع بدهد با آن ها برخورد شدید می کنند و امیدواریم ایشان هم مانند همه مکان جهان رفتار کنند.

وی با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص روند اجرای سبک تغییر نظام تندرست، خطاب به وزیر بهداشت نقل کرد: بیشتر از این که به جوانب دامن بزنید به نگرانی رهبری در خصوص حوزه تندرست توجه بکنید.

سرپرست کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم در ادامه به تفاهم نامه سه جانبه شهرداری، اداره کل باز سازی مدارس و تعلیم و پرورش برای آسفالت مدارس اشاره و بیان کرد: براساس این تفاهم نامه تأمین قیر توسط تعلیم و پرورش انجام شده و تا انتها سال ۹۵ تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان شهرداری موظف به آسفالت مدارس است.

وی با اشاره به خدمات شهرداری در ایام محرم، حین تقدیر از فعالیت های شهرداری نقل کرد: المانی هایی که در این ایام در میدان آستانه نصب شده بود بسیار خوب بود و محتوای عالی ای داشت.

ذاکریان با تاکید بر این که تبلیغات محیطی و شعار خوبی متناسب با این ایام برگزیده شده بود، یاد آوری کرد: ولی بهتر بود تکرار آن ها را مدیریت کرد و توزیع خوب تری در شهر صورت می گرفت.

وی به توجه کرد یارانه به هیئات برای جایگزینی ظروف یکبار مصرف گیاهی اشاره کرد و نقل کرد: سبک ارائه یارانه به هیئات برای تهیه ظروف گیاهی خیلی خوب بود و در فرهنگ سازی آن باید دقت شود تا شاهد توسعه این فرهنگ در جامعه باشیم.

ذاکریان با اشاره به ماندگاری بالای ظروف پلاستیکی در طبیعت اضافه کرد: شهرداری تنها با مخارجی اندک مابه التفاوت ظروف پلاستیکی و گیاهی را توجه کرد کرد و امید است با این اقدام شاهد توسعه این سبک باشیم.

وی در انتها از اقدامات شهرداری در راستای جمع آوری دست به فروش رسان ها از سطح شهر خصوصاً محدوده اتم مرکزی شهر تقدیر کرد.

— براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : پری خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرشک گوشه گيران را چو دريابند در يابند
««« »»»
رخ مهر از سحرخيزان نگردانند اگر دانند

اظهار نظر وزیر بهداشت جای تعجب دارد/ آقای وزیر، به جای دامن زدن به حواشی به نگرانی های رهبری توجه کنید

TT / 154 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال