اظهار نظر وزیر بهداشت کذب محض است/ این گونه اظهارنظرها به تعاملات شهرداری با حوزه بهداشت و درمان آسیب می زند


اظهار نظر وزیر بهداشت کذب محض است/ این گونه اظهارنظرها به تعاملات شهرداری با حوزه بهداشت و درمان آسیب می زند

خبرگزاری فارس: بیان نظر وزیر بهداشت کذب محض است/ این‌گونه اظهارنظرها به تعاملات شهرداری با حوزه بهداشت و معالجه زیان می‌زند

سرپرست شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر این که بیان نظر وزیر بهداشت در خصوص شهرداری قم کذب محض است، نقل کرد: اینشکلی اظهارنظرها به تعاملات شورا و شهرداری با حوزه بهداشت و معالجه زیان می‌زند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، ولی الله بیاتی یکشنبه شب در دویست و سومین نشست شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به پخش اخباری در اینترنت از وعده وزیر بهداشت در خصوص خواست پیامد ۱۰۰ میلیاردی شهرداری قم برای ساخت بیمارستان، نقل کرد: این بحث واقعاً صحت ندارد و هیچ مکانی نبوده که توصیه احداث بیمارستان شود و شهرداری این مبلغ را مطالبه کند.

وی اضافه کرد: قرار بود بیمارستانی در جمکران ساخته شود که تمام همکاری های ضروری را شهرداری را داشت و این برنامه اصلاً به مرحله محاسبه پیامد نرسیده است.

سرپرست شورای اسلامی شهر قم نقل کرد: بیمارستان هزار تختخوابی هم در حال احداث است که با حضور این که بخشی از آن هتل تجاری بوده با مبلغی بسیار کمتر محاسبه و ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: من مییاندیشم وزیر بهداشت نسبت به اطلاعات زیرمجموعه خود در استان اشرافیت ندارد چون مددهایی که شهرداری به بهداشت و معالجه کرد بسیار شایسته بوده است.

بیاتی با تاکید بر این که تخفیف پیامد زیادی در بخش بهداشت و معالجه داشتیم، اضافه کرد: تاکنون زمین های زیادی برای احداث پایگاه های بهداشت ارائه و گاها بدون دریافت پروانه اجازه احداث بنا داده شده است.

وی تصریح کرد: اینشکلی بیان نگاه ها به تعاملات شورا و شهرداری با حوزه بهداشت و معالجه زیان می زند و ما انتظار داریم وزیر حداقل گزارش فعالیت ها و همکاری های شهرداری را بگیرد و بعد بیان نظر کند.

سرپرست شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر این که بیان نظر وزیر بهداشت کذب محض است، اضافه کرد: ما مصوبات گوناگونی برای کمک به حوزه بهداشت و معالجه داشته ایم.

بیاتی در ادامه با بیان این که سبک خیابان کارگر سال جاری در برنامه شهرداری است و اعتبار خوبی برای آن ها به سوی خود کشیده شده است، اضافه کرد: برای تملک برخی زمین ها قولنامه ای سعی داشتیم که با اقرارنامه این کار را به انجام رسانیم که فرمانداری این را رد کرده و ترفندی جز ارجاع سبک به شورای حل اختلاف نداریم تا بتوانیم برای تملک اراضی که قولنامه ای هستند اقدام کنیم.

وی با اشاره به گزارش شهرداری در خصوص خدمات رسانی در ایام محرم و صفر نقل کرد: مردمان انتظار دارند چهره مذهبی شهر به درستی رعایت شود و شهرداری کمک خوبی به عالیت سازی کرده است.

سرپرست شورای اسلامی شهر قم حین تشکر از برخورد با تخلفات شهری بیان کرد: سازمان زیباسازی و روابط عمومی شهرداری نیز اقدامات شایسته ای در حوزه فضاسازی شهری به انجام رسانده اند.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد***

نگارنده: كيميا ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديشب گله زلفش با باد همی‌کردم
««« »»»
گفتا غلطی بگذر زين فکرت سودايی

اظهار نظر وزیر بهداشت کذب محض است/ این گونه اظهارنظرها به تعاملات شهرداری با حوزه بهداشت و درمان آسیب می زند

TT / 101 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات