فیش حقوقی جانبازی که مسئولین «جهاد» همسرش را به گدایی تشویق کردند (۲ عکس)


فیش حقوقی جانبازی که مسئولین «جهاد» همسرش را به گدایی تشویق کردند

سازمان مربوطه منزل مسکونی در اختیار این خانواده را منزل سازمانی شناسانده است. در حالی که بر اساس پیگیرها، این سازمان مالک منزل مسکونی نبوده و منزل مذکور در اختیار حامی ای نبرد جهاد استان تهران جهت جمع آوری کمک‌های مردمی به جبهه در سال‌های پاسداری مقدس بوده است و پس از انتها نبرد تحمیلی مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان تهران این منزل را در اختیار ایثارگران قرار می‌دادند.

گروه جهاد و مستحکمت مشرق– هفته گذشته بود که نشریه جوان گلایه همسر صبور و ایثارگر سنگر ساز بی سنگر جهاد کشاورزی استان تهران محمد علی سورانی، در خصوص نبود توجه مسوولین این سازمان که دورانی خود طلائیه دار فرهنگ و ارزش های پاسداری مقدس بود را منتشر نمود و در اینترنت هم این مکالمه انتشار داده شد. (همسرم ۱۴ سال در تهران مفقود شده بود!).

آش به آن مقدار شور شد که صدای برخی از ایثارگران نیز درآمد. پیرو پخش این مکالمه آن سازمان مربوطه جوابیه‌ای را برای درج در رسانه‌ها ارسال نمود که مکان تعجب داشت. سازمانی که روزگارانی نه چندان دور داعیه دار پاسداری مقدس بود و عنوان جهادی بر تارکش می‌درخشید و سرداران بزرگی چون شهید حجت ملاآقایی و شهید مهدی عاصی تهرانی کارگزاران این نهاد انقلابی بودند که برای خدمت به محرومین سر از پا نمی‌شناختند؛ امروز میدان به دست کسانی افتاده که در مراجعه همسر صبور یک رزمنده ایثارگر و جهادگر، این بانوی قهرمان را به گدایی برای رفع معضلات پیشنهاد می‌کنند.

در جوابیه سازمان جهاد کشاورزی استان تهران که هفته گذشته رسانه‌ای شد چندین مورد قابل تامل است.

نخست این که رزمنده جانباز و ایثارگر را کارمند و حقوق بگیر خود نمی‌دانستند در حالی که فیش حقوقی شهریور و مهرماه سال ۹۵ این رزمنده ماجرا از عضویت مجلسی و همکاری با این سازمان دارد.

دوم؛ سازمان مربوطه منزل مسکونی در اختیار این خانواده را منزل سازمانی شناسانده است. در حالی که بر اساس پیگیرها، این سازمان مالک منزل مسکونی نبوده و منزل مذکور در اختیار حامی ای نبرد جهاد استان تهران جهت جمع آوری کمک‌های مردمی به جبهه در سال‌های پاسداری مقدس بوده است و پس از انتها نبرد تحمیلی مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان تهران این منزل را در اختیار ایثارگران قرار می‌دادند.

سوم؛ درجوابیه سازمان جهاد کشاورزی استان تهران آمده بود که بهای اجاره کارشناسی منزل مذکور دو برابر بهای توجه کردی است. حال آن که طبق مستندات تا شهریور ۹۵ فقط ۶۱۷۴۰۰ ریال بابت اجاره منزل با استناد به فیش حقوقی ایثارگر از حقوق وی کسر می‌شده، در حالی که در فیش مهرماه ایشان که سازمان جهاد کشاورزی استان تهران منکر آن بود عدد ۳۳۰۰۰۰۰ ریال یعنی ۵ برابر ماه قبل ازدیاد کشف کرده است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس فیش حقوقی جانبازی که دست اندرکاران «جهاد» همسرش را به گدایی تشویق کردند
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس فیش حقوقی جانبازی که دست اندرکاران «جهاد» همسرش را به گدایی تشویق کردند

چهارم؛ این سازمان در جوابیه خود همسر صبور و فداکار این ایثارگر را دروغگو خوانده در حالی که با این حقوق اندک، اداره خانواده ۵ نفر با همسری که به ضایعه اعصاب و روان دچار است و مخارج درمانیش سرسام آوراست کار بزرگی است و باید به او مدال درایت ومدیریت خانواده اعطا کنند نه این که با حرف‌های سخیف این رنجدیده را اذیت کنند.

سازمان مذکور در جوابیه خود آورده است: اخیراً یکی از همکاران این سازمان به خاطر تخلفات متعدد با شکایت سازمان جهاد کشاورزی در محافل قضایی تحت پیگرد است. این فرد قصد دارد با تحریک احساسات ایثارگران و با ارائه گزارشات خلاف واقع و جریان سازی، پرونده موجود را از مسیر عمده خود خارج کرده تا بتوانند نگاه مسئولان سازمان را تحت‌الشعاع گذارند!

انصاف و جوانمردی نیست که توجه افکار عمومی به جسارت یک مسوول به همسر یک جانباز و ایثارگر را به مسائل پیش پا افتاده ای مانند تخلف کارمندی در سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گره زد. چه بسا که سرپرست سازمان مذکورنیز در ماههای اخیر به جهت تخلف درپرونده قاچاق میوه به مراجع قضایی احضار گردیده و پرونده اش درحال وارسی میباشد.

بر همه فرزندان معنوی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران(ره) واجب است که به پیشنهاد سالخورده و مرادشان عمل کنند که فرمود: من دربین شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و پیشنهاد می‌کنم که قرار ندهید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. قرار ندهید پیشکسوتانِ شهادت و خون در پیچ و خم حیات روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

—پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست—

تهیه از : پريدخت ح.

حماسه و مقاومت در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رواست در بر اگر می‌طپد کبوتر دل
««« »»»
که ديد در ره خود تاب و پيچ دام و نشد

فیش حقوقی جانبازی که مسئولین «جهاد» همسرش را به گدایی تشویق کردند (۲ عکس)

TT / 121 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال