گوچی، سردار را نیمکت‌نشین کرد!؟


رضا قوچان‌نژاد این هفته‌ها عملکرد بسیار خوبی در لیگ هلند دارد.

گوچی با این بازی‌های خوب سردار را نیمکت‌نشین کرد؟

رضا گوچی در لیگ هلند خوش می درخشد. او شب گذشته پنجمین گل فصل خود را این بار به فاینورد تیم صدرنشین نشد، تیمی که رقبا را یکی یکی درو می کرد. رضا اما با یک گل حرفه ای نشان داد چقدر آماده است. رضا در حالی گل زد و باز هم آمادگی اش را به رخ کشید که سردار آزمون در لیگ روسیه روزهای بدی را سپری می کند. او در 12 هفته گذشته لیگ روسیه گل نزده است و این برای او یک آمار بسیار بد است.

سردار آخرین بار برای روستوف در پلی آف لیگ قهرمانان گل زد، مقابل آژاکس. پیش از این بازی هم او به اندرلخت در بلژیک گل زده بود. سردار پس از آن دیگر پایش به گلزنی برای روستوف باز نشد و این نشان می داد دچار افت شده است.  سردار با این حال در تیم ملی فیکس بود و اتفاقا مقابل کره جنوبی تک گل ایران را زد، منتهی همه می دیدند او افت کرده و آن مهاجم سرحال گذشته نیست. افت آزمون در شرایطی اتفاق افتاده که رضا گوچی در هلند خوش می درخشد و به نوعی از لیگ هلند، فیکس تیم ملی شده است.

 

منبع: خبرآنلاین

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال