اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا در روزهای ۱۰ و ۲۰ آبان


اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا در روزهای ۱۰ و ۲۰ آبان

سرپرست ستاد برگزاری مهمانی اربعین شهرداری تهران نقل کرد: طبق سنوات گذشته هماهنگی‌های ضروری در کلکسیون شهرداری تهران برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) در ستاد مرکزی اربعین امام حسین ع شهرداری تهران صورت گرفته است.

تصویر و عکس   اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا در روزهای ۱۰ و ۲۰ ماه آبان

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، مجتبی عبداللهی با بیان اینکه مقدمات اعزام نیروها به کربلای معلی و نجف اشرف برای مهمانی پیاده روی اربعین فراهم شده است، نقل کرد: طی دو مرحله گروه ها، در روزهای ۱۰ (امروز) و ۲۰ ماه آبان از طریق مرز مهران به نجف و کربلا اعزام می شوند.

وی در خصوص چگونگی اعزام نیروها به شهرهای نجف و کربلا به منظور تطهیر، تنظیف و رفت و روب این شهرها اضافه کرد: برای اعزام نیروها به نجف و کربلا سعی شده که از اتوبوس مسافربری ها به شکل یکپارچه بهره گرفته شود؛ بدین ترتیب که گروه های ۴۰ نفره از نواحی تهران بزرگ وارد بوستان ولایت می شوند و بعد از انجام مقدمات ضروری و انجام فریضه نماز مغرب و عشاء به سمت مرز مهران حرکت می کنند.

سرپرست ستاد برگزاری مهمانی اربعین شهرداری تهران با اشاره به شمار گروه های اعزامی بیان داشت: گروه نخست مجموعا ۶۰۰ نفر هستند که ۳۰۰ نفر به نجف اشرف و ۳۰۰ نفر به کربلا اعزام می شوند که بعد از استقرار گروه دوم در شهرهای نجف و کربلا، ۱۲۰۰ نفر به کربلا و ۳۰۰ نفر به نجف اشرف (مجموعاً ۱۵۰۰ نفر) اعزام می شوند که در نهایت گروه نخست به مرز مهران بازگردانده می شوند.

عبداللهی با تأکید بر اینکه مجموعاً ۲۱۰۰ نفر نیرو برای خدمات منتقل کنی به زائران و تطهیر، تنظیف و رفت و روب این شهرها اعزام می شوند، تصریح کرد: تجهیزات ضروری در وقتهای مقرر به کربلا و نجف جابجایی کشف میکنند که در نهایت تمامی تجهیزات ۵ روز بعد از مهمانی اربعین امام حسین ع به کشورمان بازگردانده می شوند.

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد–

نگارنده: خداداد ل.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين صوفی وشان دردی نديدم
««« »»»
که صافی باد عيش دردنوشان

اعزام نیروهای شهرداری تهران به نجف و کربلا در روزهای ۱۰ و ۲۰ آبان

TT / 75 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال