هتل باورنکردنی و غریب برای مرده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس


هتل عجیب و غریب برای مرده ها در ژاپن +عکس

در کشوری که نرخ طلفات آن ۱.۶ میلیون نفر در سال است، مرگ یک بازار پررونق در کشور ژاپن است و یکی از تاجران یوکوهاما بنام «هیسایوشی ترامورا» با ارائه یک هتل انحصاری برای فوت شده ها از این فرصت بهره گیرد
: در کشوری که نرخ طلفات آن ۱.۶ میلیون نفر در سال است، مرگ یک بازار پررونق در کشور ژاپن است و یکی از تاجران یوکوهاما بنام «هیسایوشی ترامورا» با ارائه یک هتل انحصاری برای فوت شده ها از این فرصت بهره گیرد. ترامورا که درحال حاضر سرگرم تجارت در زمینه قبر و منزلهایی برای مراسم تشییع است سال گذشته در حومه یوکوهاما یک هتل کاملا باورنکردنی و غریب ساخته است. این هتل که «لاستل» نام دارد اطاقهایی برای فوت شده ها با نرخ روزانه ۱۲ هزار ین پیشنهاد میکند که در آن ها خانواده های داغدیده قادر هستند به طور موقت اجساد فوت شده را نگه دارند تا وقتی که منتظرند نوبتشان برای کوره فوت شده سوزی فرابرسد. در یوکوهوما میانگین روزهایی که اشخاص باید چشم انتظار این کوره ها باشند چهار روز است و این تقاضا را برای سردخانه هایی مانند لاستل بالا می برد. در غیر اینصورت مردمان باید اجساد را در منزلهایشان نگه دارند که محیط کافی ندارند. هم چنین او در بازاری سایر خدمات مراسم تشییع و تیپ پیشنهاد میکند. این هتل با بهره گیری از یک دستگاه ذخیره سازی خودکار، اجساد را ذخیره و خنک می کند و از طریق دریچه ها و یا یک اتاق اکران، شبانه روزی و هروقت که دوستان و بستگان متوفی بخواهند قادر هستند برای ادای احترام بیایند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس هتل باورنکردنی و غریب برای فوت شده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس هتل باورنکردنی و غریب برای فوت شده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس هتل باورنکردنی و غریب برای فوت شده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس هتل باورنکردنی و غریب برای فوت شده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس هتل باورنکردنی و غریب برای فوت شده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس هتل باورنکردنی و غریب برای فوت شده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس هتل باورنکردنی و غریب برای فوت شده ها در کشور ژاپن +تصویر و عکس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال