دستیار سابق اف بی آی: کلینتون ها یک خانواده مجرم هستند


دستیار سابق اف بی آی: کلینتون ها یک خانواده مجرم هستند

خبرگزاری فارس: دستیار پیشین اف‌بی‌آی: کلینتون‌ها یک خانواده گناهکار هستند

دستیار پیشین اف‌بی‌آی حین نقد از تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده درباره پرونده ایمیل‌های نامزد دموکرات انتخابات رئیس جمهور این کشور، خانواده کلینتون را «گناهکار» خواند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در ادامه عکس العملها به ازسرگیری تحقیقات درباره پرونده پر سر و صدا ایمیل های نامزد دموکرات انتخابات رئیس جمهور ایالات متحده، دستیار پیشین اف بی آی نقل کرده است که خانواده کلینتون، یک خانواده گناهکار است.

روز جمعه و در حالی که کمتر از دو هفته به وقت برگزاری انتخابات رئیس جمهور ۲۰۱۶ ایالات متحده باقی بود، اف بی آی(دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده) اعلام کرد که تحقیقات درباره پرونده پر سر و صدا ایمیل های خانم هیلاری کلینتون را از سرخواهد گرفت.

اعلام از سرگیری تحقیقات درباره پرونده ایمیل های نامزد دموکرات با واکنش منفی خانم هیلاری کلینتون و ستاد رای گیری ای و همچنین اعضای ارشد دموکرات کنگره قرار گرفته است.

با اعلام اف بی آی برای از سرگیری تحقیقات، آرای کلینتون هم در نظرسنجی ها افت شدیدی داشته است.

در قیاس با نظرسنجی های هفته گذشته، پشتیبانیها از کلینتون در نظرسنجیها به شدت کاهش کشف کرده و آقای دونالد ترامپ اکنون در یک قدمی او قرار گرفته است.

حالا یک عضو پیشین دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده و دستیار پیشین اف بی آی، در یک مکالمه تاکید کرده که خانواده کلینتون، گناهکار هستند.

«جیمز کالستروم» در مکالمه با «اسپوتنیک» حین نقد از وزارت دادگستری ایالات متحده، روند تحقیقات این وزارتخانه در خصوص پرونده پر سر و صدا ایمیل های کلینتون را زیر پرسش برده است

دستیار پیشین اف بی ای گفت: «این تحقیقات اصلا هرگز، یک پژوهش قرار می داری عدم. کلینتون ها، اساسا یک خانواده گناهکار و هستند. این مانند جرایم سازمان کشف کرده است. منظور من این است که بنیاد کلینتون، پر از منجلاب است».

—————————————————-

تهیه شده توسط : مهتاب ذ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ياران همنشين همه از هم جدا شدند
««« »»»
ماييم و آستانه دولت پناه تو

دستیار سابق اف بی آی: کلینتون ها یک خانواده مجرم هستند

TT / 90 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال