اف بی آی شواهد مربوط به ارتباط ترامپ با کرملین را مخفی می کند


اف بی آی شواهد مربوط به ارتباط ترامپ با کرملین را مخفی می کند

رهبر دموکرات سنای ایالات متحده پلیس فدرال این کشور را به مخفی کردن اطلاعات مربوط به رابطه آقای دونالد ترامپ با دولت کشور روسیه متهم کرد.

تصویر و عکس   اف بی آی شواهد مربوط به رابطه ترامپ با کرملین را مخفی می کند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از اسپوتنیک، هری رید رهبر دموکرات سنای ایالات متحده در نامه ای به جیمز کومی مدیر اف بی آی، تاکید کرد: پلیس فدرال ایالات متحده اطلاعات و شواهد مربوط به رابطه آقای دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه رای گیری رئیس جمهور با دولت کشور روسیه را مخفی کرده است.

نامه هری رید برای مدیر اف بی آی بعد از آن انتشار داده شده است که جیمز کومی روز جمعه اعلام کرده است که تحقیقات تازه ای از ایمیل های پر سر و صدا خانم هیلاری کلینتون شروع خواهد شد. این مساله در شرایطی اعلام شده است که رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده در قبل است و نظرسنجی ها نمایان میکند که این اقدام اف بی آی به ضرر کلینتون بوده است.

هری رید اضافه کرد: این مساله کاملا روشن است که شما اطلاعات قابل توجهی درباره روابط نزدیک و همکاری بین ترامپ و مشاوران ارشد وی و دولت کشور روسیه دارید. شما همچنان درمقابل خواستها برای افشای این اطلاعات و خبر دهی به افکار عمومی مردمان ایالات متحده مستحکمت می کنید.

وی تاکید کرد: من ماه ها قبل خواستار افشای این اطلاعات برای عموم مردمان شده بودم.

۷ اکتبر دولت ایالات متحده رسما کشور روسیه را به تلاش برای دخالت در نتایج رای گیری رئیس جمهور متهم کرد. مقام های ارشد کشور روسیه از جمله ولادیمیر پوتین این ادعای مقام های آمریکایی را رد کرده اند.

هری رید در ادامه خلال نقد شدید از نوع رفتار اف بی آی با ۲ نامزد رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده، تصریح کرد: نوع رفتار اف بی آی نشانگر استانداردهای دوگانه ای است که در قبال نامزدهای رای گیری رئیس جمهور اعمال می شود.

وی اضافه کرد: رفتار اف بی آی در مخفی کردن شواهد و اسناد مربوط به رابطه ترامپ با دولت کشور روسیه نشانگر هواداری این نهاد قانونی از ترامپ است. اقدامات شما به درستی استانداردهای دوگانه اف بی آی را نمایان میکند.

—پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود—

تهیه از : فرزين ی.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سوی من وحشی صفت عقل رميده
««« »»»
آهوروشی کبک خرامی نفرستاد

اف بی آی شواهد مربوط به ارتباط ترامپ با کرملین را مخفی می کند

TT / 106 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال