ونتورا: تماس تلفنی با چین برای صحبت با پله هزینه زیادی دارد!


ونتورا: تماس تلفنی با چین برای صحبت با پله هزینه زیادی دارد!

بی‌احترامی اخیر مهاجم ایتالیایی تیم ورزش فوتبال شاندونگ لوننگ کشور چین به سرمربی‌ تیم ملی کشورش، امکان می دارد او را برای مدتی طولانی و احتمالا هم برای پیوسته از بر تن کردن مجدداً پیراهن آتزوری محروم کند.

عکس   ونتورا: تماس تلفنی با کشور چین برای صحبت با پله مخارج زیادی دارد!

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا تأیید کرد که برای بازی های بعدی آتزوری که یکی از آنها در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ کشور روسیه است و دیگری یک ملاقات دوستانه، از گراتزیانو پله فراخوان به عمل نمی آورد، به این علت که باور می‌ دارد این بازیکن ۳۱ ساله به وجهه لاجوردی پنهان کن خدشه وارد کرده است.

پله در دور قبلی بازی های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در عکس العمل به تصمیم ونتورا برای تعویض او، با عصانیت از میدان بیرون رفت و با این که سرمربی اش دست خود را دراز کرده بود تا از او استقبال کند، حاضر نشد با او دست بدهد. حالا تاوان حرکت ناشایست مهاجم تیم شاندونگ لوننگ کشور چین این است که او فرصت همراهی آتزوری برای دور بعدی بازی های مرحله انتخابی جام جهانی (بازی برابر لیختن اشتاین در تاریخ ۲۲ آبان ماه) و نیز رقابت تدارکاتی برابر کشور آلمان (۲۵ آبان ماه ) را از دست می دهد. این مجازات اما امکان می دارد تا وقتی که ونتورا سرمربی آتزوری باشد، تمدید شود.

ونتورا در این خصوص به رای اسپورت گفت: من با پله حرف نزده ام، چون تماس تلفنی با کشور چین بسیار پرهزینه است! من داوریم را براساس آنچه نگاه کرده ام، به انجام میرسانم. یک غلط انجام شده است، اما به جز آن به پیراهن آتزوری هم بی احترامی شد. پله به وجهه تیم ما خدشه وارد کرد که این بزرگ ترین غلط او بود.

سرمربی سابق تورینو اضافه کرد: من بعید آگاهی میدارم که شنبه هفته آینده پله جزو بازیکنان تیم ما باشد، چون پیوسته نقل کرده ام که شما برای پی بردن و درس گرفتن از یکسری چیزها به زمان احتیاج دارید. پله بازیکن چندان جوانی نیست، اما احتمالا در آینده باز هم بتواند کاری برای ایتالیا به انجام رساند.

***پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست***

نگارنده: سيمين ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم
««« »»»
در کنج خراباتی افتاده خراب اولی

ونتورا: تماس تلفنی با چین برای صحبت با پله هزینه زیادی دارد!

TT / 98 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال