شیعه و سنی از حرم های مقدس دفاع کنند / سردمداران جنگ افروزی در یمن دروغ پردازی می کنند


شیعه و سنی از حرم های مقدس دفاع کنند / سردمداران جنگ افروزی در یمن دروغ پردازی می کنند

همایش «پیام کربلا» در اسلام‌ آباد تحت پشتیبانی جماعت اهل حرم به انجام رسانده شده و علما و روحانیون مذهبی خواستار تجزیه و تفسیر اتفاقات جهان اسلام شدند. در این همایش تاکید شد:سردمداران نبرد افروزی در یمن دروغ توجه کنی می‌کنند تا تشخیص واقعیت را دست نیافتنی سازند.

تصویر و عکس شیعه و سنی از حرم های مقدس پاسداری کنند / سردمداران نبرد افروزی در یمن دروغ توجه کنی می کنند

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس جهانی خبرگزاری «حوزه» به نقل از thenews.com، روز پیش همایش «پیام کربلا» در اسلام آباد کشور پاکستان تحت پشتیبانی جماعت اهل حرم برگزار شد. در این همایش روحانیون و علمای مذهبی خواستار آنالیز دقیق اتفاقات درحال وقوع در جهان اسلام و امتناع از بهره گیری از نام امکان مقدس اسلامی به منظور اهداف شخصی شدند.

در این همایش دکتر راغب حسین نعیمی رئیس «جامعه نعیمیه» در کشور پاکستان با تاکید بر این که شیعیان و اهل تسنن باید با مدد یکدیگر از حرم های مقدس پاسداری کنند نقل کرد: اتفاقاتی که در جهان اسلام رخ می دهند باید عمیق تر تجزیه و تفسیر شوند. جان فشانی حضرت امام حسین (ع) به این علت صورت گرفت که ایشان دیگر تاب تحمل بی آبرویی در دین اسلام توسط کسانی که در همان لحظه بر سر توانایی بودند را نداشت.

حجت الاسلام امین شهیدی، یکی از اعضای شورای ایدئولوژی اسلامی و رئیس مرکزی مجلس وحدت مسلمانان نیز نقل کرد: هرکس که پیرو راه حضرت امام حسین (ع) باشد، بدون انتخاب کردن این که معتقد به کدام مکتب اسلامی باشد، پیرو راه اسلام است.

او از سیاست ظالمانه نبرد افروزی علیه یمن ابراز تاسف کرده و نقل کرد: سردمداران این نبرد افروزی تا آنجا که امکان داشته باشد دروغ توجه کنی می کنند تا تشخیص واقعیت را دست نیافتنی سازند.

شهیدی نقل کرد: این دست نیافتنی است آنانی که عمیق ترین عشق را به حضرت محمد (ص) دارند و به سمت کعبه، منزل خدا نماز به جا مییاورند، حتی تصور نشانه گرفتن این مکان را در سر داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال