انگار هیچ عزم جدی برای مبارزه با غارتگران نیست/ آقای روحانی مردم منتظر پاسخگویی شما هستند/ آقایان توبه کنند


حجت الاسلام و المسلمین علی‌اکبر آقابابایی صبح امروز در گفت‌وگو با  فارس در شهرکرد با اشاره به اینکه یکی از معضلات امروز کشور فساد اقتصادی است، اظهار کرد: فساد اقتصادی در سیستم اداری کشور ریشه دوانده است و متاسفانه هر از گاهی خبر اختلاس‌ها و فسادهای اقتصادی عظیم در کشور به گوش می‌رسد.
 
معاون حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری افزود: در این اوضاع سخت اقتصادی که مردم در تنگنا و فشار اقتصادی هستند ظهور و بروز اخبار اختلاس‌های میلیاردی مردم را مایوس و نسبت به خدمتگزاران نظام و اصل نظام ارزشمند جمهوری اسلامی بدبین می‌کند.
 
وی ادامه داد: در این اختلاس‌ها دو گناه نابخشودنی اتفاق می‌افتد اول غارت و ضایع کردن حقوق بیت‌المال و مردم و دوم که گناه آن خیلی سنگین‌ترو نابخشودنی است تضعیف نظام اسلامی است و نکته‌ای که باعث تاسف بیشتر است برخورد حزبی و جناحی با مسأله فساد اقتصادی است.
 
معاون حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری با انتقاد از سکوت برخی از مسوولین نسبت به این فساد بزرگ بیان کرد: مدعیانی که فسادهای اقتصادی دولت گذشته را در بوق و کرنا گذاشته بودند و هر روز تیتر درشت در رقم و چگونگی و ابعاد فساد می‌زدند و سخنرانی نبود که مثلا فساد سه هزار میلیاردی را مثل چماقی بر سر دولت گذشته نکوبند متاسفانه امروز که این حجم عظیم فساد 8 هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان و 1200 میلیاردی بانک ملت و ملی آشکار شده است سکوت مرگبار و حیرت‌انگیزی در پیش گرفته‌اند.
 
آقابابایی با تاکید بر اینکه فساد اقتصادی و اختلاس خوب و بد ندارد و در هر دولتی که اتفاق می‌افتد باید با جدیت با آن برخورد کرد، افزود:  متاسفانه امروز برخی از مسئولان یک جا باید فریاد می‌زنند و نقش مدافع سینه چاک بیت‌المال را ایفا می‌کنند و یک جای دیگر که پای منافع شخصی و حزبی در میان است سکوت اختیار کرده و برای سرپوش گذاشتن بر حجم و ابعاد قضیه وزیر مربوطه را پیش از استیضاح مجبور به استعفا می‌کنند.
 
 معاون حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه شخص رئیس‌جمهور و حامیان و رسانه‌های زنجیره‌ای وابسته به وی باید پاسخگوی این اتفاق ناگوار باشند و حقایق را بیان کنند و از پیشگاه مردم شریف ایران عذرخواهی کنند، تصریح کرد: این برخوردها و برخوردهای مشابه که در قضیه فیش‌های نجومی اتفاق افتاد مردم را به این باور می‌رساند که نه تنها هیچ عزم جدی برای مبارزه با غارتگران نیست بلکه مسوولین خود گرفتار این جریانات نامبارک هستند و این یعنی به ضعف کشاندن اصل نظام اسلامی و اصل ولایت فقیه که حقا و انصافا باید آقایان توبه کنند.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال