ترمیم کابینه تناسبی با مطالبات مردم ندارد/ ۸ هزار میلیارد تومان گم شده، مسئولان دولتی هم راست راست راه می روند


ترمیم کابینه تناسبی با مطالبات مردم ندارد/ ۸ هزار میلیارد تومان گم شده، مسئولان دولتی هم راست راست راه می روند

عضو فراکسیون ولایت مجلس با تاکید بر این که مطالب مطرح شده در خصوص ترمیم و پیشرفت کابینه و ایجاد روح تازه در کابینه صرفا شعار است و تناسبی با مطالبات مردمان ندارد گفت: مطالبات مردمان در حوزه‌های اشتغال و تولید و خروج از رکود و مجادله با فساد بانکی است.

تصویر و عکس ترمیم کابینه تناسبی با مطالبات مردمان ندارد/ 8 هزار میلیارد تومان گم شده، مسئولان دولتی هم راست راست قدم میزنند

سیدحسین نقوی حسینی، عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی در مکالمه با خبرنگار «نسیم آنلاین»، با اظهار این که شناسایی وزرای توصیه ای دولت به مجلس متناسب با مطابات مردمان نیست، تاکید کرد: در واقع این اتفاق به هیچ وجه تحول در کابینه دولت به حساب نمییاید.

وی با اشاره به مطالب انتشار داده شده در برخی رسانه های هم سو با دولت مبنی بر این که شناسایی وزرای توصیه ای دولت به مجلس در راستای ترمیم و پیشرفت کابینه بوده است گفت: این شناسایی به هیچ وجه ترمیم و پیشرفت کابینه به حساب نمییاید به این علت که آقای فانی که در شرف استیضاح بود و قطعا با ۲۰۰ رای استیضاحش رای می آورد.

نماینده مردمان ورامین و پیشوا در مجلس با اظهار این که مجلس درپی مطالبه یک میلیون و ۱۰۰ هزار معلم کشور استیضاح فانی برآمده بود اضافه کرد: بنابراین تحول وی کار دولت نبوده است.

نقوی حسینی با اظهار این که تغییرات مطرح شده در خصوص مردان جنتی و گودرزی هم به هیچ عنوان کارکردی نبوده است، متذکر شد: دولت که به کارکرد این وزرایش نقدی نداشت و برکنارشان کرد!

وی در ادامه با تاکید بر این که مطالب مطرح شده در خصوص ترمیم و پیشرفت کابینه و ایجاد روح تازه در کابینه صرفا شعار است و تناسبی با مطالبات مردمان ندارد گفت: مطالبات مردمان در حوزه های اشتغال و تولید و خروج از رکود و مجادله با فساد بانکی است.

نقوی با اشاره به این که مشخص نیست ۸ هزار میلیارد تومان صندوق ذخیره فرهنگیان چه شده است گفت: با این حضور وزیر اقتصاد ما راست راست قدم میزند و حتی هیچ کس از وی پرسشی هم در این نکته نمی کند

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد —

نگارش توسط : آريامنش ح.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هم گلستان خيالم ز تو پرنقش و نگار
««« »»»
هم مشام دلم از زلف سمن سای تو خوش

ترمیم کابینه تناسبی با مطالبات مردم ندارد/ ۸ هزار میلیارد تومان گم شده، مسئولان دولتی هم راست راست راه می روند

TT / 76 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات