رئیس انجمن ایزوفار: دانشگاه آزاد اسلامی می تواند با تولید محصولات ارگانیک در سراسر ایران تاثیرگذار باشد/ ایران بازار بالقوه محصولات کشاورزی ارگانیک است (۲ عکس)


رئیس انجمن ایزوفار: دانشگاه آزاد اسلامی می تواند با تولید محصولات ارگانیک در سراسر ایران تاثیرگذار باشد/ ایران بازار بالقوه محصولات کشاورزی ارگانیک است

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس   سرپرست اجلاس ایزوفار: دانشگاه آزاد اسلامی قادر هست با تولید محصولات ارگانیک در سر تا سر کشورمان مؤثر باشد/ کشورمان بازار بالقوه محصولات کشاورزی ارگانیک است

نشست تحقیقات و نوآوری در کشاورزی ارگانیک معاونت پژوهش و تکنولوژی دانشگاه آزاد اسلامی با اجلاس بین‌المللی ایزوفار با حضوردکتر ابراهیم واشقانی فراهانی، معاون پژوهش و تکنولوژی دانشگاه آزاد اسلامی و پروفسور جرولد رامن، سرپرست اجلاس بین‌المللی ایزوفار ظهر امروز به انجام رسانده شد.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، پروفسور جرولد رامن، پژوهشگر محصولات کشاورزی ارگانیک و عضو اجلاس جهانی ایزوفار حین ابراز خرسندی برای حضور در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «شادم که دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه وجودی جهان از این دانش نوین استقبال کرده است و تحقیقهایی در این زمینه دارد.»

او ادامه داد: «بحث تحقیق و تعلیم قادر هست در زمینه محصولات کشاورزی ارگانیک بسیار موثر باشد. پایه همه کارها در دنیا تحقیقات است و حوزه غذا به عنوان درگیری عمده نسل های آینده مطرح است. مساله ای که جمعیت میلیاردی دنیا و تامین غذا برای آنها را مهم کرده است.»

عضو اجلاس ایزوفار اضافه کرد: «نگهداشتن آب و خاک تمیز برای نسل آینده و مردمان و همچنین اقتصاد کشاورزی و محصولات ارگانیک از جمله فعالیت های اجلاس ایزوفار است. ما با تحول وضعیتهای خوراکی ای در دنیا روبه رو هستیم و با توجه به تولید محصولات ارگانیک در کشورهای اروپایی این بحث بسیار حائز اهمیت است و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه وجودی جهان قادر هست در سر تا سر کشورمان مؤثر باشد.»

رامن ابراز امیدواری کرد؛ معارفه خوب و عالی ای از محصولات کشاورزی ارگانیک برای دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشد و بتواند در زمینه همکاری تحقیقاتی مؤثر واقع شود.

او اضافه کرد: «کشورمان بازار بالقوه برای محصولات کشاورزی ارگانیک شناخته شده؛ از طرفی اقتصاد محصولات کشاورزی ارگانیک نیز بسیار اهمیتی می دارد. این بحث از آنجایی که محصولات زیادی را شامل می شود، دامنه گسترده ای دارد.»

عضو اجلاس جهانی ایزوفار گفت: «با گسترش این دانش قادر هستیم در اقتصاد جوامع تاثیر قرار بدهیم و کسانی که توان تهیه کرد محصولات را ندارند با تولید فراوان محصولات ارگانیک این توان را خواهند یافت. بحث ما میان خوب و بد نیست، بلکه یافتن خوب ترین تحقیق و راهکار برای تولید محصولات کشاورزی ارگانیک است.»

او به نشریه محصولات کشاورزی ارگانیک اشاره کرد و گفت: «من تلاش کرده ام اطلاعات موردنیاز درباره محصولات کشاورزی ارگانیک را در این نشریه به اطلاع مردمان منتقل بکنم.»

رامن در انتها ابراز امیدواری کرد؛ حضور اعضای اجلاس جهانی ایزوفار در دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری با این دانشگاه بتواند به تعالی کارها در حوزه تولید محصولات کشاورزی ارگانیک، غذای سلامت و امنیت خوراکی ای در دنیا یاری رساند.

در ادامه این مهمانی، اعضای اجلاس جهانی ایزوفار نیز با دانشمندان دانشگاه آزاد اسلامی درباره ظرفیت ها و نحوه همکاری در حوزه تولید محصولات کشاورزی ارگانیک، بحث و مکالمه کردند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   سرپرست اجلاس ایزوفار: دانشگاه آزاد اسلامی قادر هست با تولید محصولات ارگانیک در سر تا سر کشورمان مؤثر باشد/ کشورمان بازار بالقوه محصولات کشاورزی ارگانیک است

–لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد–

گردآورنده : آريا خ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برو ای ناصح و بر دردکشان خرده مگير
««« »»»
کارفرمای قدر می‌کند اين من چه کنم

رئیس انجمن ایزوفار: دانشگاه آزاد اسلامی می تواند با تولید محصولات ارگانیک در سراسر ایران تاثیرگذار باشد/ ایران بازار بالقوه محصولات کشاورزی ارگانیک است (۲ عکس)

TT / 143 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال