«تولدت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز» (۲۳ عکس)


«تولدت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»

طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: ازکیتی پری بگیرید تا جولیا رابرتز ۳۶ ساله در اینجا نگاهی به موارد و واقعیات باحال زندگی ستاره هایی که در هفته پیش متولد شدند می اندازیم.
طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: ازکیتی پری بگیرید تا جولیا رابرتز ۳۶ ساله در اینجا نگاهی به موارد و واقعیات باحال زندگی ستاره هایی که در هفته پیش متولد شدند می اندازیم.
به یاد ریچارد هریس به دستاویز زادروز و سالمرگش در ماه اکتبر
ریچارد سنت جان هریس (Richard Harris) زاده اول اکتبر ۱۹۳۰ و فوت شده به تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۰۲، بازیگر، خواننده، ترانه سرا، آماده کننده، کارگردان و نگارنده ایرلندی بود که هم روی صحنه تئاتر و هم در بسیاری از فیلم های سینمایی مطرح دنیا از جمله «این زندگی ورزشی» در نقش فرانک مشین و فیلم «کملوت» (۱۹۶۷) در نقش شاه آرتور هنرنمایی کرده است.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
وی در فیلم «فوت شدی بنام اسب» (۱۹۷۰) نقش اشراف زاده ای زندانی را بازی کرد و در فیلم وسترن «نابخشوده» کلینت ایستوود (۱۹۹۲) نقش یک هفت‌تیر کش، در فیلم «گلادیاتور» (۲۰۰۰) نقش امپراتور مارکوس اورلیوس و در دو فیلم اول سری فیلم های هری پاتر یعنی «هری پاتر و سنگ فلاسفه» (۲۰۰۱) و «هری پاتر و سالن اسرار» (۲۰۰۲) نقش آلبوس دامبلدور را بازی کرد. هریس با آهنگ «مک‌آرتور پارک» جیمی وب (۱۹۶۸) در لیست تاپ تن آهنگ های انگلیس و آمریکا قرار گرفت.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
در سال ۱۹۵۷، هریس با الیزابت ریس-ویلیامز ازدواج کرد و آنها سه فرزند دارند: جرد و جیمی هریس بازیگر هستند و دیمین هریس کارگردان است. هریس در سال ۱۹۶۹ از همسرش جدا شد و سپس با آن ترکل ازدواج کرد که در سال ۱۹۸۲ از او نیز جدا شد. وی در اوج دوران هنرپیشگی اش در دهه شصت و هفتاد با سبک زندگی متفاوت و مصرف زیاد الکل نامدار بود. وی مدتها به الکل اعتیاد داشت تا اینکه در سال ۱۹۸۱ به کل الکل را کنار گذاشت، هرچند که یک دهه بعد آشامیدن گینس را مجدداً شروع کرد. وی در سال ۱۹۷۸ نزدیک بود از اوردوز کوکائین فوت بشود و پس از آن مواد را کنار گذاشت.
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
هریس در ماه اوت ۲۰۰۲ به دلیل سینه پهلو در بیمارستان بستری شد و همان موقع بود که پزشکان به او اطلاع دادند که به مریضی هوجکین مبتلاست. او روز ۲۵ اکتبر ۲۰۰۲ در سن ۷۲ سالگی در بیمارستان کالج دانشگاهی شهر لندن درگذشت. او سه روز پایان عمرش را در کما به سر برد. دارایی خالص او ۷ میلیون دلار تخمین زده شده است.
پله ۷۶ ساله شد

ادسون آرانتس دو ناسیمنتو سرشناس به پله (Pelé)، زاده ۲۳ اکتبر ۱۹۴۰ در به وحشت افت کوراسوئس، فوتبالیست پیشین برزیلی است که در دوران بازیکنی خود سه جام جهانی را کسب کرد و رکوردهای بسیاری را شکست (از جمله اولین بازیکنی که ۱۰۰۰ گل به ثمر رساند). از القاب دیگر او «او ری» (شاه) و «پرولا نگرا» (مروارید مشکی) بودند.
او عموماً به عنوان بزرگ‌ترین بازیکن تاریخ جهان ورزش فوتبال شناخته می‌شود. حین مهارت در بازی به عنوان هافبک یا مهاجم، مهارت کامل بازی با هر دو پا را داشت. تمام‌کننده‌ای قهار بود، دریبل‌زنی بی‌نظیر و پاسوری فراموش نشدنی. او حتی – به عنوان یک فوروارد – تکل‌زن قهار نیز شناخته می شد. سرعت، توانایی و دقت شوت او از معروف‌ترین ویژگی‌هایش هستند.
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
در دوران حرفه‌ای فوتبالش، در چهار جام جهانی بازی کرد و موفق به کسب ۳ جام جهانی (۱۹۶۲، ۱۹۵۸ و ۱۹۷۰) شد. در جام‌جهانی ۱۹۵۸ سوئد او با ۱۷ سال سن جوانترین بازیکن کشور برزیل بود و موفق شد با گلزنی در بازی فینال، کشور برزیل را قهرمان جهان کند. در جام جهانی ۱۹۶۲ در دومین بازی کشور برزیل برابر چکسلواکی مصدوم شد و قادر نبود کشور برزیل را در ملاقات های بعدی همراهی کند. در جام جهانی ۱۹۶۶ نیز مصدومیت موجب شد تا تنها در دو بازی برای کشور برزیل بازی کند و کشور برزیل این بار در همان مرحله گروهی کنار زده شد؛ ولی در جام جهانی ۱۹۷۰ با توانایی بازگشت و با گلزنی در بازی فینال برابر ایتالیا علاوه بر کسب جام قهرمانی یکی از معدود بازیکنانی شد که در دو بازی فینال جام جهانی گلزنی کرده‌اند. او موفق شد در چهار دوره پیاپی جام جهانی گلزنی کند.
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
پله در انتها دوران بازیگری خود ۱۲۸۱ گل به ثمر رساند. او تمام دوران ورزش فوتبال خود را در باشگاه برزیلی سانتوس بازی کرد و تنها در سال‌های پایان به آمریکا رفت تا برای کاسموس بازی کند. پس از بازنشستگی در ۱۹۷۷ او به عنوان شخصیتی ورزشی کار کرد و مدتی وزیر ورزش کشور برزیل بود. پله اولین بازیکنی است که از فیفا جایزه افتخاری خوب ترین بازیکن جهان را گرفته، این اتفاق در سال ۲۰۱۴ تولدی رخ داد که در آن شب کریستیانو رونالدو موفق به کسب جایزه خوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۳ شد و در همین مهمانی به صورت افتخاری یک توپ طلا نیز به پله داده شد. پله در سال۱۹۷۷ با همکاری رابرت ال فیش زندگی‌نامه‌اش را نگاشت.
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
در ماه فوریه ۱۹۶۶ پله با رزمری دوس ریس چولبی ازدواج کرد و این زوج دو دختر بنام های کلی کریستینا و جنیفر و فرزندی بنام ادسون دارند. آنها در سال ۱۹۸۲ از هم طلاق گرفتند. از سال ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۶ او رابطه عاشقانه ای با شوشا (مدلی که آن زمان ۱۷ سالش بود) داشت و در ارتقای حرفه این خانم پله نقش اهمیتی می داری داشت. در ماه آوریل ۱۹۹۴ پله با آسیریا لموس سیکاس (روانشناس و خواننده سرود ملی) ازدواج کرد که این خانم در ماه سپتامبر ۱۹۹۶ دو غلویی بنام های جاشوا و سلست به دنیا آورد، ولی این زوج در سال ۲۰۰۸ از هم طلاق گرفتند.
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
پله حداقل دو فرزند دیگر از ارتباط های قبلی اش دارد. در ۷۳ سالگی پله اعلام کرد که می خواهد با زنی ژاپنی-برزیلی بنام مارسیا آئوکی ۴۱ ساله مزدوج شود و این دو هنوز هم حیاتشان را ادامه می دهند. دارایی خالص پله ۱۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.
انگ لی ۶۲ ساله شد

انگ لی (Ang Lee) زاده ۲۳ اکتبر ۱۹۵۴، کارگردان، فیلمنامه نویس و آماده کننده آمریکایی است که در تایوان متولد شده است. فیلم های نخست او از جمله «جشن عروسی»، «پوشینگ هندز» و «بخور بیاشام مرد زن» به وارسی روابط و تعارض های بین سنت و مدرنیته شرقی و غربی توجه میکردند.
لی در بسیاری از فیلم هایش به احساسات و عواطف پنهان و فروخورده اشاره می کند و در فیلم های «ببر خیزان، اژدهای پنهان»، «طوفان یخ»، «هالک» و «کوهستا بروکبک» شاهد این بحث هستیم. کار لی با بار احساسی اش شناخته می شود و منتقدین باور می‌ دارند که همین بار عاطفی است که موجب شده او موانع فرهنگی را حذف کرده و موفقیت و شهرت جهانی برای کارهایش بدست آورد.
تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
انگ لی دو بار جایزه اسکار خوب ترین کارگردانی را برای فیلم های «کوهستان بروکبک» (۲۰۰۵) و «زندگی پای» (۲۰۱۲) به دست آورده است. او جایزه اسکار خوب ترین فیلم خارجی زبان را نیز برای فیلم «ببر خیزان، اژدهای پنهان» در سال ۲۰۰۰ کسب کرد. وی یکی از معدود کارگردانان با تبار آسیایی است که یک جایزه اسکار، چند جایزه اسب طلایی تایوان، یک جایزه گلدن گلوب و بفتا برای خوب ترین کارگردانی صاحب شده است و تنها کارگردانی است که دو بار جایزه خرس طلایی را برای هر دو فیلم «جشن عروسی» (۱۹۹۳) و «عقل و احساس» (۱۹۹۵) و دو بار جایزه شیر طلایی را برای «کوهستان بروکبک» (۲۰۰۵) و «هوس، احتیاط» (۲۰۰۷) کسب کرده است.
تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
تازه ترین تاثیر او فیلم «پیاده روی بین دو نیمه طولانی بیلی لین» نام دارد که تهیه کنندگی و کارگردانی آن را خودش متقبل شد. لی و همسرش جین لین که میکروبیولوژیست است و در سال ۱۹۸۳ با او مزدوج شده، در وستچستر کانتی نیویورک میزیند. آنها دو پسر بنام های هان و میسون دارند. پسر کوچولو تر لی در فیلم هالیوودی پرفروش «خماری: قسمت دوم» نقش تدی را بازی کرد. دارایی خالص انگ لی ۳۲ میلیون دلار تخمین زده شده است.
تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
امیلیا کلارک ۳۰ ساله شد

امیلیا ایزابل یوفمیا رز کلارک (Emilia Clarke) زاده ۲۳ اکتبر ۱۹۸۶، هنرپیشه انگلیسی است که بیشتر با نقش دنریس تارگرین در سریال «بازی تاج و تخت» تولید شبکه اچ بی او شناخته می شود که تابحال سه نامزدی امی را برای خوب ترین بازیگر زن در نقش مکمل در سریال درام در سال های ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ صاحب شده است. کلارک تئاتر برادوی را با اکران «ناشتایی در تیفانی» در نقش هالی گولایتلی در مارس ۲۰۱۳ شروع کرد. در سال ۲۰۱۵ در نقش سارا کانر در فیلم «نابودگر: پیدایش» بازی کرد و در سال ۲۰۱۶ در فیلم رمانتیک «من قبل از تو» نقش آفرینی کرد.
تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
در سال ۲۰۱۵ بود که نشریه اسکوایر امیلیا را گیرا ترین زن زنده دنیا نامید.
در سال ۲۰۱۲ امیلیا با سث مک‌فارلین آشنا شد و این دو پس از حدود شش ماه از هم طلاق گرفتند ولی همچنان دو دوست باقی ماندند. از اکتبر ۲۰۱۵ تا به حال وی در همسپتد شهر لندن ساکن است. دارایی خالص امیلیا کلارک ۳ میلیون دلار تخمین زده شده است.
تصویر و عکس شماره ۱۲ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
وین رونی ۳۱ ساله شد

وِین مارک رونی (Wayne Rooney) زاده ۲۴ اکتبر ۱۹۸۵، بازیکن ورزش فوتبال حرفه ای انگلیسی است که در تیم منچستر یونایتد و تیم ملی انگلستان در پست مهاجم بازی می کند. وی در ۹ سالگی به باشگاه اورتون پیوست و در سال ۲۰۰۲ اولین بازی حرفه‌ای خود را برای این تیم به انجام رساند. او دو فصل را در اورتون سپری کرد تا اینکه در سال ۲۰۰۴ با مبلغ ۲۵٫۶ میلیون پوند به باشگاه منچستر یونایتد پیوست. در همان سال، لقب «وازا» را به او دادند.
از آن زمان تا به حال رونی همراه با یونایتد، ۵ بار در لیگ برتر، ۱ بار در لیگ قهرمانان اروپا، ۱ بار در جام باشگاه‌های جهان و ۲ بار در جام انجمن انگلیس جام را بالای سر برده ‌است. او همچنین با یونایتد دو بار در لیگ برتر و دو بار در لیگ قهرمانان اروپا به مقام نایب قهرمانی رسیده ‌است. در ماه سپتامبر ۲۰۱۲، رونی دویستمین گل خودش را برای یونایتد زد و تبدیل به چهارمین گلزن برتر تاریخ این باشگاه شد.
تصویر و عکس شماره ۱۳ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
رونی در سال ۲۰۰۳ اولین بازی ملی‌اش را برای انگلستان به انجام رساند و جوان‌ترین بازیکن تاریخ تیم ملی انگلستان شد (این رکورد بعداً توسط تئو والکات شکسته شد). او جوان‌ترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلستان نیز هست. او در مسابقات یورو ۲۰۰۴ چهار گل به ثمر رساند و به جوان‌ترین گلزن جام ملت‌های اروپا مبدل شد. رونی در جام‌های جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ هم برای تیم ملی کشورش به میدان رفت و به طور گسترده‌ای از او، به عنوان خوب ترین بازیکن تیم ملی انگلستان یاد می‌شود. او دوبار در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ به عنوان خوب ترین فوتبالیست سال انگلستان برگزیده شد. با دو کارت سرخ، او در جوار دیوید بکهام بیشترین اخراج را در تیم ملی انگلستان داشته ‌است.
تصویر و عکس شماره ۱۴ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
در فصل ۲۰۱۰–۲۰۰۹ او به عنوان بازیکن سال پی‌اف‌ای و بازیکن سال اف‌دبلیوای دست یافت. او تا به حال پنج بار خوب ترین بازیکن ماه لیگ برتر شده، رکوردی که تنها استیون جرارد به آن دست کشف کرده ‌است. او در رأی‌گیری نهایی توپ طلای سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۱ به ترتیب چهارم و پنجم شد و در تیم گلچین ۱۱ نفره سال قرار گرفت.
گل قیچی ‌برگردان او به منچستر سیتی در سال ۲۰۱۱، به عنوان خوب ترین گل فصل و خوب ترین گل ۲۰ فصل اخیر لیگ برتر انگلستان برگزیده شد. بنا بر گزارش‌ها، تا مارس ۲۰۱۱، وین رونی با درآمد سالیانه ۲۰٫۷ میلیون یورویی (۱۸ میلیون پوند) پنجمین فوتبالیست پولدار دنیا پس از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو و هالک و گراتزایانو پله می‌باشد.
تصویر و عکس شماره ۱۵ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
رونی در دوره راهنمایی با همسرش کولین رونی آشنا شد و آنها در ماه ژوئن ۲۰۰۸ پس از شش سال رفیقی مزدوج شدند. در ماه نوامبر ۲۰۰۹ همسر رونی فرزندی به دنیا آورد که نامش را کی وین قرار دادند و دومین بچه شان، کلی آنتونی در ماه مه ۲۰۱۳ به دنیا آمد. سومین فرزندشان کیت جوزف در ژانویه ۲۰۱۶ زاده شد. دارایی خالص وین رونی ۱۴۵ میلیون دلار تخمین زده شده است.
تصویر و عکس شماره ۱۶ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
کیتی پری ۳۲ ساله شد

کاترین الیزابت هادسون یا کیتی پری (Katy Perry) زاده ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴، خواننده و آواز خوان آمریکایی است. پس از ترانه سرودن در دوران خردسالی در کلیسا، وی موزیک و سرود ملی را در نوجوانی در پیش گرفت. در سال ۲۰۰۱ بود که پری با رد هیل رکوردز معاهده امضا کرد و اولین آلبوم استودیویی اش را تحت نام عمده اش کیتی هادسون انتشار داد که از لحاظ مالی ناموفق بود. در سال بعد او به لوس آنجلس نقل جا کرد تا با گلن بالارد، دکتر لوک و مکس مارتین فعالیت کند. پس از انتخاب نام صحنه کیتی پری و جواب رد شنیدن از دو استودیوی موزیک، او در آوریل ۲۰۰۷ با کپیتول رکوردز معاهده امضا کرد.
تصویر و عکس شماره ۱۷ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
پری در سال ۲۰۰۸ با انتشار تک آهنگ I Kissed a Girl و Hot n Cold از آلبوم دومش که به روش پاپ راک بود به شهرت رسید. سومین آلبومش Teenage Dream نام داشت که در سال ۲۰۱۰ انتشار داده شد که بیشتر تراک های آن در چارت های دوست داشتنی بیلبورد قرار گرفتند. این آلبوم اولین آلبوم از یک خواننده زن شد که پنج آهنگ آن در آمریکا نامبر وان می شدند. در مارس ۲۰۱۲ او آلبوم قبلی اش را با عنوان تازه ای با آهنگ های Part of Me و Wide Awake انتشار داد. چهارمین آلبومش در سال ۲۰۱۳ انتشار داده شد و تحت تأثیر طرح های پاپ و دنس بود. او اولین آرتیستی بود که چند نماهنگ او از جمله Roar و Dark Horse در وبسایت Vevo بازدید میلیاردی گرفتند.
تصویر و عکس شماره ۱۸ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
کیتی تابحال جوایز زیادی گرفته است. نشریه فوربس او را در لیست «پر سودترین زنان در صنعت موزیک» بین سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ قرار داد. وی یکی از موفقترین هنرمندان موزیک تمام زمانها نیز هست و تابحال بیش از ۱۰۰ میلیون آهنگ او در سطح جهان به فروش رفته است. او همچنین در سطح سینما صداپیشگی هم کرده و در فیلم «اسمورف ها» در سال ۲۰۱۱ و دنباله آن در سال ۲۰۱۳، در نقش اسمورفت نقش آفرینی کرده است.
تصویر و عکس شماره ۱۹ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
پری نماد جذابیت برای خانم ها به حساب مییاید؛ نشریه ماکسیم در سال ۲۰۱۰ او را در رتبه اول لیست صد نفره خوشگل ترین زنان دنیا قرار داد و در سال ۲۰۱۳ خوانندگان نشریه Men\’s Health او را گیرا ترین زن سال نامیدند. وی در رسانه های آنلاین نیز سرآمد است و در نوامبر ۲۰۱۳ او پر فالوئر ترین شخصیت در شبکه اجتماعی توییتر شد و جاستین بیبر را به اتمام رساند و در سال ۲۰۱۵ رکورد جهانی گینس را با بیشتر شمار فالوئر در توییتر شکست و اولین نفری شد که در این شبکه به شمار فالوئر ۹۰ میلیون نفر رسیده است.
وی سبک فشن ویژه ای نیز دارد و اغلب در تیپ بر تن کردن بی‌پروا عمل کرده و افرادی شبیه به گوئن استفانی، کلوئی سوینی، ناتالی پورتمن و .. را الگوی فشن خود می خواند. او بین سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ همسر راسل مارک بود و اخیراً با اورلاندو بلوم دوست شده است. دارایی خالص کیتی پری تا سال ۲۰۱۶، ۱۲۵ میلیون دلار تخمین زده شده است.
تصویر و عکس شماره ۲۰ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
جولیا رابرتز ۴۹ ساله شد

جولیا فیونا رابرتز (Julia Roberts) زاده ۲۸ اکتبر ۱۹۶۷، بازیگر و آماده کننده آمریکایی است که با بازی در طنز رمانتیک «زن زیبا» (۱۹۹۰) که در سطح جهانی به فروش ۴۶۴ میلیون دلاری رسید، نامدار شد. وی تابحال ۳ جایزه گلدن گلوب (از هشت نامزدی) برده و چهار بار نامزد جایزه اسکار خوب ترین بازیگر زن شده و به دلیل نقش آفرینی در فیلم «ارین براکوویچ» (۲۰۰۰) جایزه اسکار خوب ترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرد.
تصویر و عکس شماره ۲۱ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
فیلم های «میستیک پیتزا» (۱۹۸۸)، «استراحت کردن با دشمن» (۱۹۹۱)، «هوک» (۱۹۹۱)، «پلیکان بریف» (۱۹۹۳)، «عروسی خوب ترین دوست من» (۱۹۹۷)، «تئوری توطئه» (۱۹۹۷)، «ناتینگ هیل» (۱۹۹۹)، «عروس فراری» (۱۹۹۹)، «یازده یار اوشن» (۲۰۰۱)، «لبخند مونالیزا» (۲۰۰۳)، «دوازده یار اوشن» (۲۰۰۴)، «نبرد چارلی ویلسون» (۲۰۰۷)، «روز ولنتاین» (۲۰۱۰)، «بخور، عبادت کن، عشق بورز» (۲۰۱۰)، «آینه آینه» (۲۰۱۲) و «هیولای پول» (۲۰۱۶) در مجموع در گیشه بیش از ۲.۷ میلیارد دلار فروش کرده اند و در نتیجه رابرتز یکی از کامیابترین هنرپیشگان از لحاظ درآمدزایی در گیشه شده است.
تصویر و عکس شماره ۲۲ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
جولیا در دهه نود یکی از بازیگر های زن با بالاترین دستمزد در سطح دنیا بود. دستمزدی که او برای بازی در فیلم «زن زیبا» در سال ۱۹۹۰ گرفت ۳۰۰ هزار دلار بود و در سال ۲۰۰۳ دستمزدش برای بازی در فیلم «لبخند مونالیزا» به رقم بی سابقه ۲۵ میلیون دلاری رسید.
نشریه پیپل تا به امروز یازده بار او را در جوار هالی بری، جزو «۵۰ نفر خوشگل ترین مردمان دنیا» گذاشته است. رابرتز تابحال با بازیگرانی شبیه به جیسون پاتریک، لیام نیسون، کیفر ساثرلند، دیلان مک‌درموت و متیو پری بوده است. وی مدت لغزش با ساثرلند نامزد بود و این دو سه روز قبل از مهمانی عروسیشان در سال ۱۹۹۱ از هم طلاق گرفتند. در سال ۱۹۹۳ او با لایل لاوت ازدواج کرد که در مارس ۱۹۹۵ از او نیز جدا شد. بین سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۱ او با بنجامین برات دوست بود.
تصویر و عکس شماره ۲۳ ⇩تصویر و عکس «میلادت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز»
رابرت و همسرش، دنیل مودر (فیلمبردار) سر صحنه فیلم «مکزیکی» در سال ۲۰۰۰ آشنایی پیدا کردند که آن زمان مودر هنوز متأهل بود و یک سال پس از همسرش طلاق گرفته و در جولای ۲۰۰۲ با رابرتز ازدواج کرد. آنها سه فرزند بنام های هیزل، فینیاس و هنری دارند. دارایی خالص جولیا رابرتز ۱۴۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

— ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارش از : گيتی خ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سنگ و گل را کند از يمن نظر لعل و عقيق
««« »»»
هر که قدر نفس باد يمانی دانست

«تولدت مبارک» برای ستاره ها، از «کیتی پری» تا «جولیا رابرتز» (۲۳ عکس)

TT / 581 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال