“جناب آقای حمید گودرزی” در رابطه با طلاق از شریک زندگی اش نقل کرد (۲ عکس)


“حمید گودرزی” درباره جدایی از همسرش گفت

جناب آقای حمید گودرزی و جدایی از ماندانا دانشور

ساده ترین خبر در خصوص زندگی معمولی و روزمره شخصیت های معروف کشور، برای مردمان گیرا است. یکی از این نوع اخبار، خبر عروسی، جدایی و طلاق چهره هاست .

جناب آقای حمید گودرزی برای نخستین بار درباره جدایی از همسرش ماندانا دانشور حرف زد که در ادامه آنها را خواهید خواند.

نزدیک به دو دهه فعالیت در عرصه هنرپیشهی بدون کوچولو ترین حاشیه ای وجه تمایز جناب آقای حمید گودرزی از سایر هم صنفی هایش است اما در این اواخر معادلات گذشته به هم ریخت و برخلاف میلش حاشیه هایی پیرامون جناب آقای حمید گودرزی را پر کرد از گمانه خانمی هایی که پس از طلاقش از برنامه سینمایی «هفت» بهروز افخمی، پیش آمد تا خبر طلاقش از ماندانا دانشور، اما او تنها مقابل روایت ها و داوریهایی که در این چندین ماه گریبانگیرش شده سکوت کرد و به روال معمولی حیاتش ادامه داد تا اینکه چندی پیش مجدداً به تلویزیون با سریال «گشت مخصوص» به روی آنتن شبکه اول سیما آمد.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس “جناب آقای حمید گودرزی” درباره جدایی از همسرش گفت

جناب آقای حمید گودرزی هنرپیشه گشت مخصوص

جناب آقای حمید گودرزی پس از مدت ها سکوت به گفت وگو نشست و از «گشت مخصوص» و علاقه مندی ها و حاشیه هایی که برایش این اواخر ایجاد شده نقل میکنید.

– به تازگی انتشار کلکسیون «گشت مخصوص» با بازی شما به اتمام رسیده و همین دستاویز مکالمه ی ما شد تا به عنوان پرسش اول سؤال بکنیم، برخی هنرپیشهان ایفای نقش پلیس را وسوسه انگیز آگاهی میدارند، برای شما اینشکلی عدم؟

جدا از اینکه تمام زمان خردسالی پسربچه ها با آرزوی پلیس شدن و تفنگ بازی می گذره و من هم از این قاعده جدا نبودم اما به نگاه ام نقش پلیس برای هر هنرپیشهی وسوسه انگیز و گیرا است و مییاندیشم اصلی ترین علتم برای بازی در «گشت مخصوص» تجربه نقش پلیس برای نخستین بار بود.

– این خیلی خوب از آب درنیامدن سریال و یا به وعده خودتان متداولی، متاثر از چه کاستی هایی است؟

فیلمنامه ای درکار عدم، همه چیز دقیقه نودی بود و درنهایت با عجله و بدو بدو سریال ساخته شد. با چنین شرایطی بدیهی است که کار خوبی از آب درنیاید.

– یعنی شما بدون سبک و فیلمنامه کامل به این برنامه پیوستید؟

بله، چون این کار اپیزودیک بود. البته این روزها هر دفتری که می رویم همین حالت را دارند و آگاهی نمیدارم چه اصراری است بدون هیچ فیلمنامه ای کار بسازند. این مسئله بیشتر در تلویزیون به نظر میرسد، به هرترتیب آغاز ساخت یک تاثیر درحالی که آمادگی ضروری وجود ندارد، ضربه زننده است.

– باوجود عدم فیلمنامه کامل و همه شرایطی که نقل کردید، برای خودتان عکس و تصویری از شخصیت پلیسی که می خواستید بازی کنید، ساختید و پژوهشی در این باره کردید؟

سعی کردم پلیسی را که در جامعه نگاه کردم و با آن برخورد داشتم را به صورت باورپذیری بازی کنم و چیزی به آن اضافه و یا کاهش ندادم.

– شما نقل کردید «گشت مخصوص» یک سریال متداولی است چه در بین آثار ژانر پلیس و چه کارنامه حرفه ای خودتان، با این وجود، صادقانه بخواهید بگویید، انگیزه مالی دلیل پیوستنتان به این کلکسیون بود؟

نه، واقعا بیشتر همان وسوسه بازی کردن در نقش پلیس بود و اگر بخواهم صادقانه نقل بکنیم از ابتدا همین مسئله برای حضور در «گشت مخصوص» مشتاقم کرد.

– شما بین دو کلکسیون «فرزندهای نسبتا بد» و «گشت مخصوص»، برنامه سینمایی «هفت» را روی آنتن داشتید. وقتی از آن برنامه رفتید توضیحی به رسانه ها پیشنهاد نکردید، حالا که وقتی از آن اتفاق می گذرد بگویید به چه دلیل تصمیم به جدایی از این کلکسیون گرفتید؟

بهروز افخمی و علاقه ام به او، اصلی ترین علتم برای حضور در برنامه سینمایی «هفت» بود. از طرفی میاندیشیدم برنامه بامحوریت سینماست و آن را قبول کردم اما بعد متوجه شدم مصاحبه کار من نیست و حس خوبی از آن نگرفتم. این مسئله را با بهروز افخمی در بین قرار دادم و با «هفت» وداع کردم و برخلاف حاشیه سازی ها هیچ معضل داخل گروهی عدم.

– با اینکه شما فقط در ٤ قسمت از این برنامه حاضر بودید اما ما فهمیدیم جناب آقای حمید گودرزی گفت وگوکردن را هم خوب بلد است.

عده ای مثل شما لطف داشتند و این اتفاق را خوب ارزیابی کردند اما برخی هم موضع گرفتند و نقل میکردند به چه دلیل گودرزی را آوردند.

– در برنامه «برنامه تلویزیونی خندوانه» نقل کردید تنبل هستید، چه مقدار این خصلت در کارنامه حرفه ای جناب آقای حمید گودرزی مؤثر و یا حتی ضربه زننده بوده است؟

خیلی، مثلا من فیلم هایی که در شهرستان ضبط می شوند را نمی روم و یک سری قواعد دیگر که طبیعتا سبب می شود یک سری توصیه ها را از دست بدهم.

– فیلم بود که به همین دلیل یا دلیلی دیگر نرفته و بعدها پشیمان شده باشید و بگویید ای کاش رفته بودم؟

بله، «اخراجی های١» و «پارک وی»، البته عدم همکاری من و فریدون جیرانی در برنامه «پارک وی» به معنای قرار می داری لغت به دلیل برخی سوتفاهم هایی بود که پیش آمد. این را هم نقل بکنیم که من به فریدون جیرانی علاقه بسیاری دارم و باهم رفیق هستیم.

– در «اخراجی ها۱» چه نقشی به شما سفارش شده بود؟

مجوز بدهید نقل نکنیم.

– شما از نسلی هستید که برای وارد شدن به سینما پارامترهایی مثل نبوغ و سختکوشی را داشتید و علاقه تان به این حرفه خالص بود و خیلی درگیر اداهایی که امروز مدشده نبودید. چه مقدار بین تصورتان و فضای حاکم بر سینما و یا کسانی که به تازگی وارد شدن یافتند فاصله می نگاه کنید؟

وقتی که ما چنین نگرانی ای داشتیم دوستان مدرسه می رفتند (خنده میکند)، اما به طورکلی بخش بزرگی از این حرفه حاشیه است. اینکه چه جوری سر صحنه فیلمبرداری بیایی یا به چه کسی سلام کنی یا با چه اشخاصی رفاقت کنی، نهار با گروه بخوری یا نخوری؟ این جوانب نه تنها در جزییات که در کلیات این حرفه هم وجود دارد و آن قدر زیادشده که جای اصل قضیه را گرفته و تو را به عنوان یک هنرپیشه از هدف عمده ات میراند چراکه تمرکزت را قرار داده ای روی حاشیه، نه متن.

– در حال حاضر انتخاب یک هنرپیشه برای نقشی و فعالیت او بیش از اینکه وابسته به تفکر و تصمیم مستقل کارگردان و آماده کننده باشد، توسط باند و گنگ های سینما هدایت می شود. چه مقدار این مسئله به کارنامه کاری جناب آقای حمید گودرزی صدمه زده است؟

این گنگ ها که قرار نیست استانبول را فتح کنند. نهایت سه یا چهار فیلم جابه جا می شود. برخی از تهیه کنندگان هم به این مسئله تن دادند و آقا و یا زن ایکس را میاورند چون معروف و مورد تایید این گنگ هاست، اما من برایم این گنگ ها اصلا اهمیتی ندارد و خودم را درگیر این بازی ها نکردم.

– چه مقدار تعلق خاطر به اینترنت دارید؟

امروز از خویشاوند و اقوام گرفته تا هواداران، همگی در اینترنت حضور دارند. بالطبع من هم فعالیت دارم، اما وقت قرار دادن بیش ازحد، هرکسی را از کار و زندگی می اندازد.

– مسئله ای که این روزها خیلی از چهره ها را اذیت میکند، هجومهای اینستاگرامی است. برای شما چه مقدار این حمله ها پیش آمده و ناراحتتان کرده است؟

این حمله ها دایمی است و من پیوسته در جوار تعریف و تعریف ها، انتقاد هایی که برایم نگاشته شده را نگه می دارم، اما کامنت های مبتذل و یا اهانت کاربرهای اینستا به خودم را میزدایم. متاسفانه زیر پست های پیج ما، مانتو به فروش میرسانند و یا تبلیغ ماست بندی می کنند؛ این ها همه از این نشات می گیرد که اپلیکیشن هایی مثل اینستا و اپلیکیشن تلگرام، فقط ساخته می شود، اما فرهنگ بهره گیری از آن وجود ندارد و برخی با بی فرهنگی کامل وارد این فضا می شوند، درنتیجه چنین اتفاقاتی می افتد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس “جناب آقای حمید گودرزی” درباره جدایی از همسرش گفت

عکس جناب آقای حمید گودرزی و ماندانا دانشور

– زندگی شما در سال ٩٥ متاثر از یک حاشیه بود، و آن حاشیه جدایی شما از همسرتان بود، مییاندیشید بازتاب این اتفاق در اینترنت چه مقدار سبب دیده شدنتان شد؟

خودم آگاهی نمیدارم چه مقدار این اتفاق سبب نگاه شدن من شده است، اما به هرترتیب آن ها با دخالت هایشان وارد حریم شخصیم می شوند و من جوابی به آن ها نمی دهم.

– معترض نشدن احتمالا دخالت ها را بیشتر کند. تاکجا مجوز می دهید وارد حریم شخصیتان شوند و چیزی نمی گویید؟

آن ها احتیاجی به مجوز من ندارند و کار خودشان را می کنند.

– باوجود تمام سروصداهایی که بلند شد، به چه دلیل شما به نامه ای که از سوی همسر پیشینتان انتشار داده شد، پاسخی ندادید؟

این طورکه به من گفتند ظاهرا زن دانشور درحقیقت گفت و گوای نکردند و نوشته ای که از جانب او منتشرشده خبر است و حتی تکذیبیه هم انتشار دادند. صادقانه که نقل بکنیم همینک هم آگاهی نمیدارم که آن حرف ها واقعا زده شده و یا خبر بوده است، به هرحال من نمی خواهم جوابی به این جوانب و اتفاقات بدهم.

– احتمالا اگر جواب می دادید قصه بافی های مردمان در رابطه با قصه طلاقتان کمتر می شد!
مانندی هست که می گویند وقتی مکانی خیس است سعی کنیم از آن جا رد نشویم، من هم همین کار را کردم و تلاش می کنم تا خودم را درگیر حاشیه ها نکنم.

جناب آقای حمید گودرزی درباره جدایی از همسرش گفت

-اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد-

تهیه کننده: افشين ب.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چرا ز کوی خرابات روی برتابم
««« »»»
کز اين به هم به جهان هيچ رسم و راهی نيست

“جناب آقای حمید گودرزی” در رابطه با طلاق از شریک زندگی اش نقل کرد (۲ عکس)

TT / 331 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال