جدیدترین تصویر و عکس فریماه فرجامی


جدیدترین عکس فریماه فرجامیتصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس تازه ترین تصویر و عکس فریماه فرجامی

فریماه فرجامی هنرپیشه قدیمی کار ایران در فیلم نیم حاضر بوده و به ایفای نقش توجه کرده است.

حضور فریماه فرجامی در فیلم نیم

فیلم «نیم» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار که انتشار جهانی آن را مرجان علیزاده بر عهده دارد، در بخش بین الملل جشنواره «سنت لوئیس» ایالات متحده به اکران در می آید.

فیلم «نیم» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار که انتشار جهانی آن بر عهده مرجان علیزاده است، در روزهای ١١ و ١٢ نوامبر در دو بخش جلوه گاه بین الملل و مخصوص خاورمیانه International Spotlight/Middle Eastern Focus جشنواره «سنت لوئیس» ایالات متحده به اکران در خواهد آمد که انتشار جهانی آن بر عهده Iran ArtHouse film به مدیریت مرجان علیزاده است.

فریماه فرجامی در فیلم نیم

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس تازه ترین تصویر و عکس فریماه فرجامی

«نیم» که پیش از این در بخش مجلسی بیست و چهارمین جشنواره «ریندنس» انگلستان و «مجازات و جزا» کشور ترکیه هم حضور داشت، داستان دختر جوانی بنام «ماه آذر» با بازی هستی مهدوی را روایت می کند که در جریان قتل مادرش درگیر داستان هایی می شود.

هستی مهدوی، حسین سلیمانی، نویس عابدی، افشین سنگ چاپ، صدرالدین حجازی، میرطاهر مظلومی با حضور افتخاری آشا محرابی و با آرتیستی فریماه فرجامی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

فستیوال «سنت لوئیس» ایالات متحده از تاریخ ١٣ تا ٢٣ ماه آبان (٣ تا ١٣ نوامبر) به انجام رسانده خواهد شد و فیلم «نیم» جمعه و شنبه، ١١ و ١٢ نوامبر در این جشنواره به اکران در خواهد آمد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال