ادامه پروژه نفوذ با توزیع «باربی» به قیمت نازل


ادامه پروژه نفوذ با توزیع «باربی» به قیمت نازل

خبرگزاری فارس: ادامه برنامه نفوذ با توزیع  «باربی» به نرخ نازل

شبکه غیر قانونی در حوزه فرهنگ به سرعت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. متاسفانه دست اندرکاران فرهنگی با این نوع نفوذ که نسل آینده را هدف قرارداده است برخورد بازدارنده و ریشه‌ای نمی‌کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، عروسک ها به خاطر شکل انسانی شان  قدرتمندی ایجاد رابطه و مؤثری انبوه ای بر روی ذهن خردسالان دارند. همین عروسک ها زمانی در جهان پویانمایی به آن ها حیات داده می شود و با صدا و حرکت جان بخشی در آن صورت می گیرد قادر هستند تخیلات خردسالان را به سمت آنچه مد نظر معماران تاثیر است هدایت می کند. مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عامل در سن خردسالی «الگوسازی» است زمانی کودک در تربیت زمان خردسالی خود  با مولفه هایی چون برهنگی، بدن خوش تراش، میکاپ و آرایش، تمرین رقص و… با شخصیت هایی چون باربی آشنایی پیدا میکند  این مولفه ها در  تربیت و حیات روزمره اش به الگو تبدیل ساخته میشود با ارایه گسترده DVD های باربی رمز و رازهای موجود در خیال‌پردازی‌های کودکانه، جایگزین گزاره‌های واقع‌گرایانه در تربیت بزرگسالان می‌شود.

اگه نگاهی به سوپرمارکت ها و فروشگاه های اسباب بازی به فروش رسانی بیاندازیم بیشترین حجم تولیدات باربی در فروشگاه ها عرضه می شود. این DVD ها با عناوین تکراری اما با برگردانهای متنوع در بازار به وفور پیدا میشود. برخی از این دوبله ها به قدری مرغوب نازل آماده و روانه بازار شده است که به چشم مییاید در زیرزمین یک خانه دوبله شده است . صداهای اضافه و مرغوب بسیار نازل غذا با فرهنگ غرب که تنها برهنگی را دربین خردسالان ما رواج می دهد در اختیارشان قرا رمی گیرد.

 مورد قابل توجه عناوین این فیلم هاست که با چاپ شماره روی آن ها کودک را مشتاق به تهیه کرد سری کامل این فیلم ها می کند . نرخ پشت جلد این فیلم ها با نرخ نازل ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان در بازار عرضه می شود تا خانواده ها بتوانند آن را برای خردسالان خود فراهم کنند

اگه نگاهی به عناوین و تصویر و عکسهای روی جلد خوش آب و رنگ این فیلم ها بیاندازیم نگاه خواهیم کرد چه فرهنگی را در خانواده رواج می دهند و چطور برنامه نفوذ را دربین خانواده های ایرانی پیگیری می کنند. واپسین تولید این سری که در شبکه اکران خانگی غیرقانونی توزیع شده است عبارتند از: «باربی در پری دریایی»، «باربی و کاخ الماس»، «باربی و مسافرت به جامایکا»، «اکران بالماسکه»، «باربی در سرود کریسمس»، «باربی در راز پریا»، «سرزمین فرشتگان»، «باربی شاهزاده و گدا»، «باربی و اسب بالدار»، «باربی و فندق شکن» «سرزمین پریان»است که برخی از آن هاپیش از این نیز در بازار عرضه شده بود اما دوبله آن عوض شده و برخی نیز با برگردانهای بسیار نازل در بازار ارایه شده است.

با نبود فعالیت به موقع و صحیح ستاد صیانت و پشتیبانی از آثار فرهنگی و هنری فعالیت شبکه غیر قانونی روز جدید بیشتر می شود و در حوزه فرهنگ که نخستین هدف نبرد نرم است به سرعت به فعالیت خود در این حوزه ادامه می دهد . فعالیت این شبکه غیر قانونی روز جدید بیشتر می شود و متاسفانه دست اندرکاران فرهنگی با این نوع نفوذ که در منزلها رخنه می کند و نسل آینده را هدف قرارداده است برخورد بازدارنده و ریشه ای نمی کنند. 

__________________

تهیه و تدوین : فردين م.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتی که حافظا دل سرگشته‌ات کجاست
««« »»»
در حلقه‌های آن خم گيسو نهاده‌ايم

ادامه پروژه نفوذ با توزیع «باربی» به قیمت نازل

TT / 104 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال