خیابان زیبا و پر پیچ و خم +عکس


خیابان زیبا و پر پیچ و خم +عکس

خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو

خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو در راشن هیل بین خیابان هاید و لیونورث قرار دارد و به دلیل دارا بودن هشت پیچ تند عنوان پرپیچ و خم ترین خیابان جهان را به دست آورده است. این طراحی پرپیچ و خم به دلیل کاهش شیب طبیعی این منطقه که ۲۷% است ایجاد شده تا خودروها راحت تر بتوانند در آن حرکت کنند. این خیابان یک سراشیبی یک طرفه به سمت پایین است. این خیابان ۴۰۰ متر طول دارد و با آجرهای قرمز پوشیده شده است.
خیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچخیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچ خیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچخیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچ خیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچخیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچ خیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچخیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچ خیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچخیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچ خیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچخیابان زیبا و پر پیچ و خم ,خیابان لومبارد در سانفرانسیسکو,خیابان مار پیچ
 

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال