راه یابی ۱۳۸ عنوان کتاب به مرحله دوم کتاب سال دانشجویی


راه یابی ۱۳۸ عنوان کتاب به مرحله دوم کتاب سال دانشجویی

در بیست و سومین دوره کتاب سال دانشجویی ۶۲۹ عنوان کتاب نکته ارزیابی قرارگرفت که بعد از قضاوت در مرحله نخست، ۱۳۸ عنوان به مرحلۀ دوم راه کشف کردند.

تصویر و عکس   راه کشف کنی ۱۳۸ عنوان کتاب به مرحله دوم کتاب سال دانشجویی

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، قضاوت بیست و سومین دوره کتاب سال دانشجوی با همکاری کانون منزل کتاب و دبیرخانه کتاب سال ایران، توسط ۸۸ داور از پیشکسوتان دانشگاه ها و مؤسسات علمی صورت گرفت.

این فستیوال هرساله همزمان با هفته کتاب ایران و با هدف ایجاد شادمانی علمی در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، جلب همکاری و پشتیبانی ناشران حوزه دانشگاهی، به منظور چاپ آثار دانشجویی، تقویت بنیه علمی دانشجویان، با ارائه آثار مکتوب و پشتیبانی از دانشجویان نوقلم برای تولید اندیشه های تازه به انجام رسانده میشود.

بعد از دریافت آثار، کتاب­ ها در بحث­ات روان­شناسی، دین، فلسفه، علوم اجتماعی، آمار، حسابداری، حقوق، مدیریت، علوم سیاسی، اقتصاد، علوم پزشکی، کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی نساجی، مکانیک، عمران، صنایع، کشاورزی، علوم پایه، هنر و سازنده ای، تربیت اندامی، تاریخ، جغرافیا و زبان و ادبیات طبقه بندی شد.

مهمانی اختتامیه بیست و سومین دوره کتاب سال دانشجویی( ۲۵ آبان ماه ماه) همزمان با بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ایران به انجام رسانده میشود.

—————————————–

گردآوری از: آبگينه ث.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با آن که از وی غايبم و از می چو حافظ تايبم
««« »»»
در مجلس روحانيان گه گاه جامی می‌زنم

راه یابی ۱۳۸ عنوان کتاب به مرحله دوم کتاب سال دانشجویی

TT / 54 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال