اولین قسمت "فرمول یک" امروز روی آنتن شبکه اول رفت/ برای پخش برنامه بعد از نوروز ۹۶ برنامه ای نداریم


اولین قسمت "فرمول یک" امروز روی آنتن شبکه اول رفت/ برای پخش برنامه بعد از نوروز ۹۶ برنامه ای نداریم

افشین حسین‌خانی گفت: نخستین قسمت این برنامه امروز روی آنتن شبکه اول سیما رفت و کنداکتور برنامه صبحگاهی شبکه اول از چندین روز گذشته با انتخاب کردن وقت انتشار برنامه "فرمول یک" بسته شده بود.

تصویر و عکس نخستین قسمت "فرمول یک" امروز روی آنتن شبکه اول رفت/ برای انتشار برنامه پس از نوروز 96 برنامه ای نداریم

افشین حسین خانی، آماده کننده برنامه تلویزیونی «فرمول یک» در مکالمه با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، گفت: نخستین قسمت این برنامه امروز روی آنتن شبکه اول سیما رفت و کنداکتور برنامه صبحگاهی شبکه اول از چندین روز گذشته با انتخاب کردن وقت انتشار برنامه «فرمول یک» بسته شده بود.

وی با بیان این که «فرمول یک» برنامه صبحگاهی است، ادامه داد: انتخاب نام «فرمول یک» برای این برنامه آگاهی دار جهت است که برنامه ما ریتم تند، انرژی و هیجان دارد و می خواهیم با این برنامه «فرمول یک» فرمولی برای شبکه یک در حوزه برنامه های صبحگاهی است.

آماده کننده برنامه «فرمول یک» بیان داشت: ما در این برنامه آیتم هایی شبیه به آشپزی، ورزش صبحگاهی داریم؛ البته برخی آیتم ها باید در برنامه های صبحگاهی باشد ولی ما این آیتم ها را شبیه به ورزش صبحگاهی را در قالب تازه نمایش دادیم و برای این کار از کارمندان ادارات بهره گرفته ایم و برای آیتم آشپزی نیز به منازل مردمان می رویم.

حسین خانی اضافه کرد: تا به امروز آیتم های مربوط به ۱۵ تا ۲۰ قسمت از برنامه را ضبط و آماده نمایش کرده ایم ولی همچنان ضبط آیتم ها ادامه دارد.

وی بیان داشت: اجراکننده برنامه «فرمول یک» از ابتدا تا پایان برنامه جناب علی ضیاء خواهد بود و تاحالا قرار است این برنامه را تا نوروز ۹۶ روی آنتن شبکه اول سیما ببریم و این که پس از عید قرار است انتشار برنامه ادامه داشته باشد یا خیر، هنوز معلوم نیست.

– با تشکر از انتخاب شما-

تهیه کننده : پيمان ث.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گشت بيمار که چون چشم تو گردد نرگس
««« »»»
شيوه تو نشدش حاصل و بيمار بماند

اولین قسمت "فرمول یک" امروز روی آنتن شبکه اول رفت/ برای پخش برنامه بعد از نوروز ۹۶ برنامه ای نداریم

TT / 64 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال