تشریح جزئیات آماری پذیرش تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد/اعلام زمان ثبت‌نام پذیرفت‌شدگان


مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد 44 هزار و 283 نفر در دوره‌های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پذیرفته شدند که ثبت‌نام این افراد از چهارشنبه 12 آبان ماه آغاز می‌شود.
 
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده فهرست اسامی تعداد 44 هزار و 283 نفر پذیرفته‌شدگان نهایی کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی کدرشته محل‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی امروز دوشنبه اعلام می‌شود.
 
وی افزود: از مجموع پذیرفته‌شدگان، تعداد هزار و 784 نفر زن و 23 هزار و 499 نفر مرد هستند. یعنی 46.3 درصد پذیرفته‌شدگان زن و 53.07 درصد مرد هستند.
 
وی در رابطه با زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان گفت:‌ داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام شده باید برای زمان ثبت‌نام به پایگاه دانشگاه و موسسه محل قبولی مراجعه کرده و با به همراه داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی آنها بر روی سایت دانشگاه قرار گرفته است ثبت‌نام کنند.
 
توکلی اظهار داشت: اگر برنامه مشخصی از سوی دانشگاه ها اعلام نشده باشد داوطلبان باید برای ثبت‌نام در یکی از روزهای چهارشنبه 12، شنبه 15 یا یکشنبه 16 آبان ماه به دانشگاه یا موسسه آموزشی محل قبولی مراجعه کنند.
 
به گفته وی فهرست اسامی تعدادی از داوطلبان نیز به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت اعلام می شود که باید ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه‌ای که بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد بر اساس برنامه زمانی که از چهارشنبه 12 آبان ماه بر روی سایت دانشگاه‌ها قرار می‌گیرد برای ثبت‌نام اقدام کنند.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال