پایان فعالیت برند جنجالی در ایران


روزی که برند آل اشپورت با فدراسیون فوتبال قطع همکاری کرد، خیلی ها تصور می‌کردند، یک برند بزرگ با ایران همکاری اش را آغاز می کند اما این اتفاق نیفتاد و یک برند درجه دوم ایتالیا با فدراسیون توافق کرد؛ جیووا. نخستین لباس هایی که جیووا برای تیم ملی فوتبال تولید کرد، انتقادهای زیادی را در پی داشت و از همانجا بود که انتقادها شروع شد.
حضور جیووا در ایران، با همکاری این شرکت با باشگاه های بزرگ ایران همراه شد. پس از یکی، دو ماه کار کردن اما مشخص شد اکثر البسه ای که جیووا به تیم های ایرانی می دهد، ایتالیایی نیست و در شیراز تولید می شود. همین امر جنجال های زیادی به پا کرد تا اینکه فدراسیون جیووا را برای تیم ملی کنار گذاشت و آدیداس را برگزید. از سوی دیگر باشگاه تراکتورسازی نیز چند روز قبول تصمیم به قطع همکاری گرفت. همچنین کار پرسپولیس با جیووا نیز تقریبا تمام شده است. در چنین شرایطی چند باشگاه لیگ یکی ولیگ برتری دیگر با جیووا همکاری دارند اما خبر می رسد که پایان فعالیت های جیووا در ایران نزدیک است. ظاهرا مالک ایتالیایی جیووا از فعالیت در ایران منصرف شده و اعتقاد دارد جنجال های ایجاد شده، باعث پایین آمدن سطح کیفی این برند می شود.
محمدعلی بردبار، نماینده جیووا در خاورمیانه در این باره به روزنامه شهروند گفته است: «کیفیت لباس‌های ما خیلی مطلوب و خوب بود ولی مشکل اصلی این است که فدراسیون فوتبال با جیووای ایتالیا برخورد غیرحرفه‌ای را انجام داد که انگیزه و رغبت را از اسپانسری گرفته است. ما در تحویل کالا به پرسپولیس و تراکتور هم اختلال داشتیم ولی کیفیت‌ها هیچ مشکلی نداشت، همان‌طور که گفتم نوع برخورد باعث شده که جیووای ایتالیا رغبتی برای اسپانسری نداشته باشد. نگاه باید طوری باشد که بتوانیم برندسازی کنیم و جنس بفروشیم ولی با این هجمه‌ای که ایجاد شده چطور می‌توانیم ذهنیت مردم را درباره خودمان عوض کنیم؟»
مدیربخش خاورمیانه شرکت جیووا در بخش دیگری از صحبت هایش اینطور توضیح می دهد: «مدیران جیووا تصمیم گرفته‌اند که در ایران به صورت جدی کار نکنند. تکلیف شعبه‌های دیگر ما هم مشخص نیست، تنها نکته‌ای که می‌توانم بگویم این است که ما قطعا ادامه نخواهیم داد. باید دید در آینده چه می‌شود. فعالیت در ایران برای جیووا تجربه تلخی بود.»

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال