اظهارات جنگ‌طلبانه مقام اماراتی علیه ایران


به گزارش جام جم آنلاین از فارس، ضاحی خلفان از کشورهای حوزه خلیج فارس خواست سلاح‌ ویرانگر برای مقابله با تهدیدات ایران به دست بیاورند.

خلفان در صفحه توئیتر خود نوشت: ایران بازداشته نمی‌شود مگر هنگامی که قدرت‌های عربی خلیج (فارس) «سلاح‌ ویرانگر» در اختیار داشته باشند که عمق ایران را هدف قرار بگیرند و آن زمان است که تروریست‌ها معنی واقعی همسایگی را درک خواهند کرد.

وی در ادامه ادبیات عربستان که نیروهای محور مقاومت را تروریست می‌نامند، افزود: جمهوری تروریسم ایران اقدام به فرستادن اسلحه بیشتر برای حوثی‌ها می‌کند... آیا شکی در نیت‌های ایران باقی مانده است؟

خلفان توضیح نداده که قصد وی از دارا بودن اینچنین سلاح‌هایی، تحقق توازن و اجبار ایران بر پایان دادن به مداخله در دولت‌های منطقه بوده یا اینکه منظور او حمله به ایران در برهه کنونی است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات